[ heavy metal ]

jasne ze ten sam. a plyta bardzo dobra.

to wyglada na to ze tylko ja w chuja zosotalem zrobiony,tak czy siak MA jest takie samo miarodajne jak dla mnei zordlo jak i wiki :slight_smile:

Ghost jest fajny, ale te wszystkie marketingowe zabiegi są trochę żenujące.

Ghost Unholy / Unplugged Tour (1st of 5 U.S. Dates) to promote new album “Meliora” out 8/21/15.

Seattle, WA 8.18.15: youtube.com/watch?v=7-oUnBGZovo

Temat o heavy metalu a nie ma ani słowa o zbliżającej się szybkimi krokami najbardziej heavy metalowej płycie roku, czyli o “The Book Of Souls” Iron Maiden. :smiling_imp:

Jest już wideo do jednego z nowych kawałków: youtube.com/watch?v=-F7A24f6gNc

O dziwo, jest całkiem dobrze. :slight_smile:

Świetny jest ten klip ale dziadzio Dickinson chyba już lekko nie domaga wokalnie :laughing:

Porównując te wykonanie z jego dokonaniami z lat 80-tych to z pewnością wypada blado. :wink: Gdy jednak nie porównywać go z czasami świetności, to moim zdaniem nadal jest to dobry wokalista. Nie ma rewelacji ale do obciachu też daleko. :slight_smile:

Ta nowa płyta Ironów całkiem dobrze siadła

Zgadzam się, bardzo dobry materiał. Zastrzeżenia mam jedynie do ostatniego kawałka, a tak poza tym jest to dla mnie jedna z najlepszych płyt w całym dorobku Iron Maiden.

Muszę w końcu obadać. Trzech ostatnich nie słuchałem , ale tej poświęcę trochę czasu.

Bardziej rock’n’roll niż heavy metal i bardziej z gatunku “można zawiesić oko” :wink:

Szwedki z Thundermother

youtube.com/watch?v=MXoOndMA5u8

nowy i imo najlepszy jak dotad klip ghost:
youtube.com/watch?v=6A-IoOEPbUs

youtube.com/watch?v=WY5Tho0tbCc
King Diamond jest w naprawdę świetnej formie (w 26:30 Grają “Evil” MF).

Z mocnym przymróżeniem oka youtu.be/IlDlI_a8mV0?list=PLtOm … M1GTSiMm8A

Sumerlands fajny heavy metal na poważnie.

Nie jestem fanem gatunku ale to mnie weszło.

1 Like

metal mind wznowilo wszystkie albumy Kata:

Na kolana.

1 Like

nowe maxi Ghost,wiem ze to nie hejwi,ale nie ma gdzie tego wjebac,a ze tu juz byli wczesniej to daje.Dalej jest kiczowato i barokowo .Pierwszy song naj naj,tylko dwa sa gitarowate na calosci,reszta to juz korwa jakas eurowizja w pizdu.Az strach sie bac co bedzie na next plycie:

okladka jak poprzednio - Z.Bielak

dla mnie najslabsza rzecz od nich, moze dlatego, ze nie znam zadnego z tych numerow w oryginale. takie if you have ghost pozamiatalo juz przy pierwszym spotkaniu.

Piti to jest luksio!!!

1 Like