[ heavy metal ]

Płyta już pływa po necie.

1 Like

Cała płyta Eternal Champion, mnie pozamiatała.

1 Like

Last In Line - kapela założona przez członków starego Dio. Początkowo grali numery z pierwszych płyt Dio a parę m-cy temu wydali autorski album “Heavy Crown”. Solidny, heavy metalowy/hard rockowy krążek. Niestety, grającego na płycie i widocznego na tym klipie Jimmiego Baina nie ma już na tym świecie…

Last In Line grają 21 listopada w Warszawie razem z Saxon i Girlschool (co za skład!).

1 Like

typy z Ringworm,Midnight,Toxic Holo łupiom heavy /speeda,sa super songi jak i mnie super.Mi osobiscie te trio grzeje dobry Us Venom worship.

1 Like

Odświeżam, NWOBHM z Ventury w Kalifornii.

30 września w Łodzi zagra ANGEL WITCH!!!

Jestem po pierwszym odsłuchu i szczena już na podłodze. Nowa płyta to jakieś zagubione nagrania Venom z okresu pomiędzy “Welcome To Hell” i “Black Metal” tylko znacznie lepiej zagrane i nagrane. Okładki nie komentuję nawet :joy:

Na święta prezent od samego Lucyfera. :wink:

W składzie m.in. ludzie z Entombed, The Hellacopters, The Oath.

1 Like

Poprzednia płyta była już niezła.

Dziadki w formie, dobry numer.

Na żywo zabijają, ale do nagrań nigdy nie mogłem się przekonać. :slight_smile: Swoją drogą taki duży zespół, a większość materiału do klipu wzięli z wydanego parę lat temu dvd. :wink:

1 Like

Nowy Saxon tuż tuż. Ani szczypty czegoś nowego i bardzo dobrze. :wink:

Nie wiem jak cała nadchodząca płyta, ale ten kawałek chyba pasuje do tej kategorii. :wink:

2 Likes

DIAMOND HEAD na trzech koncertach w Polsce:
2.11 – Kraków, Kwadrat
3.11 – Warszawa, Hydrozagadka
4.11 – Poznań, Klub u Bazyla
Bilety w sprzedaży od 10.05.
60zł (przedsprzedaż), 70zł (w dniu koncertu)

Co za cios! Night Demon gra cover Midnight a gościnnie na wokalu Athenar.

1 Like

Zupełnie przegapiłem powrót Johna Busha do macierzystej kapeli, tymczasem Armored Saint trzy lata temu wydał świetną płytę.

dz03NTA%3D_src_81493-armored

Klipy:

Absolutny top amerykańskiego heavy metalu.

Nowy klip!

1 Like
1 Like

Z tego, co widzę to Nicke Andersson za perkusją to… TEN Nicke Andersson :sunglasses:

1 Like

od kulegi Nowaka fajny zespol: H A U N T
2 Likes