[ heavy metal ]

W sensie, że Blaze tam śpiewa? Przecież to jest znacznie lepsze, niż to co robił z Iron Maiden. Dzięki Panda :wink:

późniejsze dokonania jadą już trochę komercją i stylówą typową dla wczesnych lat 90-tych ale ta pierwsza płyta to klasyk :wink:

Siema,

piszę tutaj, bo w zasadzie nie wiem, gdzie mógłbym to wrzucić. Czy któryś z forumowiczów jest może szczęśliwym posiadaczem tego zajebistego heavy soundtracka i chciałby podzielić się z pasjonatem dobrych brzmień? Nie chodzi mi o słabe mp3-ki z netu tylko fizyczny nośnik. Sowicie wynagrodzę ewentualnego łaskawcę :wink:
discogs.com/Various-LeatherfaceTexas-Chainsaw-Massacre-III-Original-Soundtrack/release/1227233

Ten OST to killer jak i film zresztą, poniżej link do kawałka z tego obrazu (niedoceniane Lääz Rockit - Leatherface):
youtube.com/watch?v=EaW6iLa7x0U

1 marca wychodzi nowy album Saxon - “Sacrifice”.
Płyta jest już dostępna w sieci i tak jak poprzednia, “Call To Arms”, całkiem daje radę :exclamation: Duża w tym zasługa Biffa Byforda, który jest w znakomitej formie. Jest i prawdziwy hit w postaci “Stand Up And Fight”.

http://www.saxon747.com/en/images/stories/blog_pics/tmb_saxon_sacrifice_cover_300px.jpg

youtube.com/watch?v=d4pTBJaH3Rw

Ghost - Secular Haze (Official vid)
youtube.com/watch?v=vyQZ13jo … e=youtu.be

[quote=“8”]Ghost - Secular Haze (Official vid)
youtube.com/watch?v=vyQZ13jo … e=youtu.be[/quote]

glupia troche ta nowa nazwa

legal reasons :wink:

podobno to tylko na U$

[quote=“lul”]
glupia troche ta nowa nazwa[/quote]

pewnie wymuszona prawami autorskimi bo jakiś wyjec reggae jej dłużej używa :confused:

można się było domyślać, że coś z tej okazji wykombinują
papaemeritus.com/
zagłosuj online na Pape Emeritusa II w obecnym konklawe i posłuchaj kolejnego nowego numeru :wink:

mało nazw sie pojawia w tym temacie, ktoś lubi może:

???

zapodalibyście jakimiś dobrymi, zapomnianymi typami z pierwszej połowy lat 80.? :wink:

youtube.com/watch?v=kIakOuGi11I
youtube.com/watch?v=9iu3XcULf_E
youtube.com/watch?v=EApXhO0Tx-8
youtube.com/watch?v=sG5N1GMPBIw
8)

stranglers + metal + zakonnicy na gitarach + martwy papież/papiez zombie + echa samhain/danzig ale dalekie echa = Ghost B.C.
youtube.com/watch?v=vyQZ13jobIY

[quote=“Panicz”]stranglers + metal + zakonnicy na gitarach + martwy papież/papiez zombie + echa samhain/danzig ale dalekie echa = Ghost B.C.
youtube.com/watch?v=vyQZ13jobIY[/quote]

a poprzednią stronę przeglądał, aaa? :wink:

To jest jakieś mistrzostwo świata w ogóle. Jedna z lepszych heavy płyt ever.

[quote=“Sradaś”]

zapodalibyście jakimiś dobrymi, zapomnianymi typami z pierwszej połowy lat 80.? :wink:[/quote]

Nie wiem czy [size=150]Satan[/size] się przewijał się, bo nie chce mi się sprawdzać, ale ja lubię.

[quote=“burnthesun”]

[quote=“Panicz”]stranglers + metal + zakonnicy na gitarach + martwy papież/papiez zombie + echa samhain/danzig ale dalekie echa = Ghost B.C.
youtube.com/watch?v=vyQZ13jobIY[/quote]

a poprzednią stronę przeglądał, aaa? :wink:[/quote]

no tak, było już :blush:
nie sledzę tematu ale ładnie opisałem i wkleiłem jeszcze raz

p.s. - to ich typowy styl, czy jakaś matamorfoza?
jakoś dziwnie mi się to podoba

[quote=“Panicz”]

p.s. - to ich typowy styl, czy jakaś matamorfoza?
jakoś dziwnie mi się to podoba[/quote]

To jest ich styl codzienny że tak powiem :slight_smile:

Ja ze swojej strony polecam kapelę Faithful Breath i ich płytkę “Gold ‘n’ Glory”. Jako dzieciak często katowałem tą płytę i do dziś mi się nie znudziła.

"Faithful Breath – niemiecki zespół, powstały w 1967 w Witten niedaleko Bochum, z inicjatywy Heinza Mikusa i Horstwa Stabenowa.

Początkowo grał progresywny rock. Około 1974 przy tworzeniu albumu Fading Beauty zbliżył się do heavy metalu. W początkach lat 80. przybrał image wikingów i bardziej hardrockowe brzmienie (Rock Lions, Gold ‘n’ Glory) W 1984 Faithful Breath zagrał trasę z Running Wild i Steeler. Zespół grał do 1987 – wtedy zmienił nazwę na Risk i kontynuował grę do połowy lat 90."

Mój ulubiony numer: youtube.com/watch?v=7M3jaJluU0w

http://www.recordsale.de/cdpix/f/faithful_breath-gold_n_glory.jpg

POLECAM! :wink:

swiezynka wideo Ghost ;
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zWP1ID1nt9A

z tych nowych numerow co grali na zywca,to nowy lp bedzie przebojowy nadwyraz:)

jest już calak

no kurwa
jest dobrze?