[ heavy metal ]

dla mnie tak, ale tak jak już gdzieś tam wcześniej wspominałem, ta płyta to będzie niezły odsiew tej pierwszej fali hype fanów, jest dość kontrowersyjna w stosunku do pierwszej :wink:

jakis download na pw poprosze ladnie

[quote=“Boston71”]
http://www.recordsale.de/cdpix/f/faithful_breath-gold_n_glory.jpg

POLECAM! :wink:[/quote]

z tego co pamiętam to wydanie chodzi po allegro za parę złotych :wink: ta okładka jest obłędna tak btw

[quote=“8”]http://www.thesleepingshaman.com/wp-content/uploads/2013/02/Ghost-Infestissumam-Artwork.jpg

jest już calak[/quote]

plyta zajebista,mi sie wydaje ze zostawia w tyle poprzednia,luks jest ten ich sakralny pop!

Zgadza się. Z ciekawości sprawdzałem na Allegro jak z dostępnością tej płyty w dzisiejszych czasach i pozytywnie byłem zaskoczony! Sporo jest tego na Allegro i do tego w śmiesznej cenie. Szkoda tylko że nie zbieram vinyli :frowning: Ale dla zbieraczy placków tą płytę naprawdę polecam! Zwłaszcza że jest do nabycia za niewielkie pieniążki. A mi tymczasem pozostaje słuchanie ich z mp3 :wink:

[quote=“Boston71”]
Zgadza się. Z ciekawości sprawdzałem na Allegro jak z dostępnością tej płyty w dzisiejszych czasach i pozytywnie byłem zaskoczony! Sporo jest tego na Allegro i do tego w śmiesznej cenie. [/quote]

Pełno tego zalegało kiedyś w księgarniach i sklepach muzycznych. Z trzech wydanych wtedy licencji z Mausoleum najbardziej podobał mi się Crossfire (bo najszybszy, haha), potem Faithful Breath, a trzecią płytą, czyli Steelover’em szczerze gardziłem. :wink:

jeszcze przy okazji Ghost ,oto jak prezentuje sie nowa plyta ,grafiki by Z.Bielak

youtube.com/watch?v=bO0DCAtdLeU&feature=share

[quote=“unbridled”]

jest już calak

plyta zajebista,mi sie wydaje ze zostawia w tyle poprzednia,luks jest ten ich sakralny pop![/quote]

tak samo mi się wydaje :slight_smile:

ciekawy jestem nowego ghost wroce do domciu od razu sprawdzam

[quote=“8”]http://www.thesleepingshaman.com/wp-content/uploads/2013/02/Ghost-Infestissumam-Artwork.jpg

jest już calak[/quote]

Świetny album :slight_smile: Dobry satanistyczny pop rock :smiley:

To co słyszałem na yutubie to kosa. Nie mogę doczekać się CD.

zaraz zaczynam sluchac nowego ghost… oprocz secular haze i koncertowych wersji w londynie nie sluchalem nic… bo nie za bardzo mi to wchodzilo na zywo i chcialem tego posluchac juz jako calosc bo mysle ze to bedzie wieeeelka roznica i ze wezmie mnie jak jedynka!!! START!!

jak to? przeciez byla mega moc.

O! Pamiętam Steelover! Thx za przypomnienie. Też się słuchało za małolata:) Podobał mi się wokal u nich. A Crossfire nie słyszałem. Jestem w trakcie sprawdzania. Takie granie to ja lubię!

Steelover - Forever:
youtube.com/watch?v=o7ut64AVYiQ

youtube.com/watch?v=ae3OQ1wEOdc

:laughing:

[quote=“Boston71”]

O! Pamiętam Steelover! Thx za przypomnienie. Też się słuchało za małolata:) Podobał mi się wokal u nich. A Crossfire nie słyszałem. Jestem w trakcie sprawdzania. Takie granie to ja lubię!

Steelover - Forever:
youtube.com/watch?v=o7ut64AVYiQ[/quote]

kurna Steelover to było takie biedniejsze Scorpions z początku lat 80. zresztą jakiś ex scorpions tam grał nawet chyba. z tamtych czasów z polskich wydań krąży jeszcze bardzo dużo Venoma (possessed i eine kleine nacht musik) i “Possessed by Fire” Exumera. to ostatnie to już bardziej thrashowe klimaty, ale z pewnością jedna z lepszych rzeczy które można kupić do 5 złotych na allegro na winylu.

Te ceny winyli to jakaś masakra teraz! Sporo fajnych starych rzeczy można dostać bez większego problemu na plackach za grosiwo. I często są to nagrania które nie zostały wydane na CD :exclamation: Warto to zbierać.

Właśnie sobie przypomniałem o tych dziadach:

youtube.com/watch?v=97ISXl0a_Pc

youtube.com/watch?v=paIYFyFW1OA

Wydali dwa genialne albumy i się zwinęli.