Homomilitia

pamieta ktos jeszcze? :smiley:

www.myspace.com/homomilitia

[quote=“xkapiszonx”]pamieta ktos jeszcze? :smiley:

www.myspace.com/homomilitia[/quote]

No oczywiscie. Moj ulubiony old school punk band ever.
Wojtas, Sucha, Herman, Strzalka - super ludzie. Tych klimatow sie nie zapomina

P.S. Jak mial na imie basista? ( gral na rickenbackerze)

No oczywiscie. Moj ulubiony old school punk band ever.
Wojtas, Sucha, Herman, Strzalka - super ludzie. Tych klimatow sie nie zapomina

P.S. Jak mial na imie basista? ( gral na rickenbackerze)

pytanie retoryczne :wink:
boom punk rocka w polsce zaczął sie między innymi dzięki tej orkiestrze…chyba najbardziej “popularna” skupina lat '90 i “wizytówka” polskiej sceny za granicą…zajebiste koncerty…szkoda ,że nie miałem okazji zobaczyć ich na wspólnych występach z cymeonem x…

tiaaaa homomilitia. kiedys ich bardzo lubilem. na jednym koncercie w dzierzej wojtas był tak nachlany, że nie śpiewał tylko siedział na scenie i domagał sie by przynieść mu martini z oliwką, czy czymś tam :laughing: . gdzieś nawet mam ten “występ” nagrany. dobre było. był nawet lepszy niż mokry gdy się nachleje :laughing:

buahahhaha…i tu śmię wątpić :stuck_out_tongue:

Yechh kochałem ten band! Mieli najbardziej szykowne naszywki :slight_smile:

[quote=“dzordz busz”]

buahahhaha…i tu śmię wątpić :stuck_out_tongue:[/quote]

nie wątp w słowa wszechmocnego. przy tej akcji wojtasa mokry wypada blado :slight_smile:

wszyscy ich lubili a ja nie :wink:

ja chyba z mlody jestem na ten zespol
nie mam sentymentu,tak samo z Apatia

jak nie jak tak :smiley:

obok Post Regimentu to najlepszy punk band from poland :exclamation:

tera mamy el bande :slight_smile:

…ja mialem przyjemnosc byc na kiklu gigach tej orkiestry-co wspominam b.milo,bardzo mi sie podobalo brzmienie okreslajace ich styl muzyczny:homo-core:),pamientam jak zazynalem kasete najbardziej chyba popularna jeszcze pezd wydaniem studyjnch rzeczy LIVE IN KALISZ :slight_smile:,ich gigi to byly nie lada wydarzenia,duzo osob z roznych stron polski jezdzilo na nie… “…pamientajacie zawsze :papiez chuj i polska korwa!!!..” No i zawsze mieli najfajniejsze koszulki zespolow:)…pamiantam jak zrobili bardzo fajny longsleeve-bardzo rare,bo z tego co widzialem tylko lodzcy zaloganci go mieli:)…anyway b.fajnie ze jest ich majlansowa stronka!

[quote=“dzordz busz”]
boom punk rocka w polsce zaczął sie między innymi dzięki tej orkiestrze…[/quote]

Homomilitia to ważny zespół ale też nie przesadzaj. :slight_smile: Już na pamiętnym ostatnim Róbrege Apatię, Dezertera czy Inkwizycję przyszły zobaczyć tysiące ludzi a o Homomilitii jeszcze wtedy nikt nie słyszał.
Za to z pewnością była to kapela wyróżniająca się stylem, poziomem, przekazem (choć szkoda, że teksty nie były napisane lepiej) i rewelacyjnie brzmiąca na żywo.

[quote]
zajebiste koncerty…szkoda ,że nie miałem okazji zobaczyć ich na wspólnych występach z cymeonem x…[/quote]

A ja miałem okazję i rzeczywiście - było bardzo dobrze. :smiling_imp:

ahh uwielbiam homiki … Pamiętam jak się nimi jarałem w podstawówce hehe.

Najfajniejszy gig zagraly Homiki u nas w Grodzcu na Opolszczyznie gdzie grali bez Suchej,a Wojtas na gigu zrobil striptiz :smiley: :smiley: :smiley:
JAk dla mnie jedna z najwazniejszych kapel lat 90tych,proste (moze zbyt proste) teksty,ale trafiajace w sedno.Jak dla mnie respect,choc przegieli z kaseta wydana bodajze przez Piszpunta,ktora trafila tylko tylko do ziomow Homikow (jakis qrwa elitaryzm)Ale jakos pozniej trafila do mnie i bylo git :wink:

[quote=“Królik”]

[quote=“dzordz busz”]
boom punk rocka w polsce zaczął sie między innymi dzięki tej orkiestrze…[/quote]

Homomilitia to ważny zespół ale też nie przesadzaj. :slight_smile: Już na pamiętnym ostatnim Róbrege Apatię, Dezertera czy Inkwizycję przyszły zobaczyć tysiące ludzi a o Homomilitii jeszcze wtedy nikt nie słyszał.[/quote]

ale ja mówię o drugim “wielkim wysypie załogi” :laughing: :wink:

Kubuś,to była dobra meta (pamiętam nocne powroty o 3:00 z buta do Ozimka.las,wilki jakieś…) :wink: …choć na tym gigu akurat nie byłem.

Jezeli chodzi o nagrania, to najlepszymi byly te ze splitu z Forca Macabra. Lubilem ten zespol, acz do czasu. Mysle, ze jak nikt w Polsce byli odpowiedzialni za boom na crust.

wg mnie jednak lepsze są te ze splitu z Disclose,a najlepszy jednak i tak jest 1 LP :stuck_out_tongue:

homomilitia :smiling_imp:

jak mozna nie znac :smiling_imp:

a swoja droga odkupie moje cialo - moj wybor na CD jak ktos ma