Ian Mackaye

Nie mogę znaleźć tematu o Fugazi.
Znajomy rzucił linka do świetnego, świeżego wywiadu z Ianem MacKayem - jest w nim mowa o Fugazi (potencjalnym reunionie), Minor Threat i wielu innych kwestiach. Świetna rzecz, bo i gość mądry.
Sprawdzajcie: approachingoblivion.blogspot.com … hreat.html

Dobra sprawa. Iana zawsze ceniłem :slight_smile:

[quote]**Ian: Yeah. I mean Minor Threat got offered enormous amounts of money too. But Minor Threat never played a single show for money ever, so why would we do that now? Isn?t that ruining all the work?

If you wanted to see Minor Threat, why would you want to see a guy who is 49 years old, doing a song he wrote when he was 19? I think that?s just insane. I tell people, I love Minor Threat, but that band belongs to that moment in time. I think the music holds up because it is an honest expression, and that’s why people can still relate to it. If you want to see Minor Threat, form a fucking band, that?s minor threat.**[/quote]

Ian MacKaye i to co sobą od zawsze reprezentuje to jest po prostu hardcore- sama esencja. sprzedajni numetalowcy, którym się wydaje, że są hc oraz ich fani niech spierdalają.
dziękuję, to wszystko. :slight_smile:

MacKaye to hardcore. TUI - z sąsiedniego tematu - to nie hardcore. Co tu więcej mówić. :slight_smile:

Przy Ianie niewiele rzeczy dzisiaj to hardcore.

[quote]**Ian: Yeah. I mean Minor Threat got offered enormous amounts of money too. But Minor Threat never played a single show for money ever, so why would we do that now? Isn?t that ruining all the work?

If you wanted to see Minor Threat, why would you want to see a guy who is 49 years old, doing a song he wrote when he was 19? I think that?s just insane. I tell people, I love Minor Threat, but that band belongs to that moment in time. I think the music holds up because it is an honest expression, and that’s why people can still relate to it. If you want to see Minor Threat, form a fucking band, that?s minor threat.**[/quote]

W końcu ktoś sformułował ładnie to, co sam myślę o większości reunionów :slight_smile:

czyli na MT byś nie poszedł jakbyś miał okazję?:slight_smile:

Jakby było we Wro, wjazd poniżej 20zł, to bym poszedł - tak jak prawie na każdy inny hc/punk gig :laughing:

brak Ci konsekwencji;)

sugerujesz, że na koncertach MT nikt nigdy nie wyłapał w michę? :wink:

Mysle ze reunionu Minor threat nigdy nie bedzie i dzieki bogu .Ale Fugazi chyba nigdy definitywnie nie zakonczyli dziłalności i mam nadzieje ze niedługo zaczną cos nagrywac i grac koncerty.

MacKaye to hardcorepunk

MacKaye to MacKaye

Fugazi rządzi, na razie mam tylko jeden album na placku, ale myślę że szybko nadrobię zaległości … co do MT to bez komentarza absolutny kult !!!
MacKaye - szacun na zawsze !!!

jedno jest pewne - temat o MacKaye’u,MT,Fugazi nie powisi tutaj za długo…jak wszystko co dobre w hc punk.za to bieda będzie lansowana do zajebania…

Dobry wywiad ze świetnym gościem. Co do reunionów, to chyba nikt nie robił sobie nadziei, że nagle Ian i spółka postanowią reaktywować Minor Threat. Mimo to na powrót Fugazi bardzo mocno liczę :slight_smile:

czarno widzisz :wink:

Z drugiej strony co tu można dużo dyskutować o typie który jest legendą a Minor Threat to podstawowa kapela dla każdego kto słucha hc/punk

Nigdy za nimi nie przepadałem, byłem na gigu, doceniam ich i szanuję postawę, ale nie mam chyba nawet jednego nagrania i wątpię bym miał na to ochotę.
Aczkolwiek zespół ważny.