Integrity

spodziewałem się syfu jak na The Blackest Curse a dostałem tyle solówek że sprawdziłem czy nie odpaliłem przypadkiem jakiegoś iron maiden hehe

patrząc w internety wydane to jest super ale muzycznie to nie nie przekonuje ;/

Płyta ma momenty, ale po pierwszym odsłuchaniu trochę ziew. No ale może się jeszcze osłucha…

Po pierwszym odsłuchu delikatnie zmęczyła. Mogłaby być 15 minut krótsza. Drugi odsłuch i jest dobrze. Taki mix, Holy Terror, trochę Iron Maiden :smiley: , trochę BM, d-beat i niestety jak MTL mówi Closure. Niemniej nawet buja. Niektóre wstępy przywodzą na myśl “Millenial Reign”, “Jagged Visions of True Destiny”.

Ringworm wygrywa w tej konkurencji.

Kolejny klip.

OK, wywaliłem z playlisty Unholu Salvation…, bo jednak trzy takie kolosy w środku albumu to za dużo a ten w szczególności męczy, i album od razu lepszy. :wink:

Lubiłem zawsze w Integrity solówki, na nowej płycie trochę ich przydużo ale może z czasem się przyzwyczaję.

Jednak trzeba przyznać że, to najbardziej różnorodna płyta INTEGRITY i coraz lepiej mi się jej słucha za każdym, kolejnym razem. Klipy robią robotę, dla mnie git.

Kolejne wideo.

Bardzo dobra płyta!!!

Ze splitu z black metalową hordą KRIEG.

Kolejna odsłona z tego splitu.

Słabe to wszystko na moje ucho, ale ja się zatrzymałem na “Systems Overload” :wink:

Nie tyle może słabe co mało mające wspólnego z dawnym Integrity, równie dobrze Dwid z tymi gośćmi mógł to pod inną nazwą nagrać.

Ja tam dalekie echo Integ słyszę, ale nie ma to mocy i nie przemawia do mnie, nawet jeśli jest to przełożenie patentów GISM na modłę Integrity :wink: Przy okazji, zdaje się, że ten singlowy “Sons…” to wersja kawałka Dwidowego Vermapyre.

Nowy kawałek.

Kawałek bez polotu.

Kolejny, tym razem kower japońskiego ZOUO.