[ kobiecy pop ]

Jakos nic nowego mi nie wchodzi od jakiegos czasu wiec siegnalem do klasyki

STRAWBERRY SWITCHBLADE (Rose McDowall)
Uwielbiam Rose z kazdego jej projektu, choc chyba najbardziej ze SPELL. Udalo mi sie ja zobaczyc na zywo w tym lub tamtym roku i widac ze kobitka sie postarzala…

Zajebisty kawalek, troche dream-pop’owy, jest jakis riot grrrlll sentyment w tym mimo ze sporo wyprzedzily te epoke…

STRAWBERRY SWITCHBLADE - Dance (David Jensen Session)
youtube.com/watch?v=ZAO7zveEBSc

Łap to dzieciak zanim każdy hipster na osiedlu będzie twierdził, że przechodzone gówno.

Co prawda nie na hipsterze ale dosc alternatywny kobiecy pop, zajebista mloda artystka, bez cisnienia na szklo jak wiekszosc hipsterskiego syfu

SOPHIA GRACE
youtube.com/watch?v=DdsIVUuO7GM

pewnie już KMWTW, ale dla zasady wklejam:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10933822_10152971602801460_4369396233513537249_n.jpg?oh=22f37b18417c80220de8c5fd6386e2f7&oe=55689DA8&gda=1432640765_8591996182f46f8d16e7a9fd138b60ed

[quote=“corrrrrrrrupted”]Co prawda nie na hipsterze ale dosc alternatywny kobiecy pop, zajebista mloda artystka, bez cisnienia na szklo jak wiekszosc hipsterskiego syfu

SOPHIA GRACE
youtube.com/watch?v=DdsIVUuO7GM[/quote]

• Marcin, kocham Cię, ale w tym momencie przekroczyłeś cienką czerwoną linię :laughing: :wink:

Viktoria Modesta

youtube.com/watch?v=jA8inmHhx8c

BARLI - Rum Woman
vevo.ly/0aPneH

Trixie Whitley
Sondra Sun-Odeon

Jakos od dawna nie sledze niczego nowego bo wszystko smierdzi, to jednak znalazl sie nowy dobry numer od dziolch ktore nie raz tu sie przejawialy…

Dla fanow Tamaryn, Tame Impala, Dum Dum Girls, ogolnie pojetego dream pop, noise pop, shoegaze, lo-fi

NOVELLA - Land Gone
youtu.be/c3J2q31aAOE

Jeszcze ta ladna piosenka

Agnes Obel - Fuel To Fire
youtu.be/hqZGvkF00DI

Trochę zaspałem (i przez to może nawet było to w tym temacie) ale Emma Ruth Rundle wydała przyjemną płytę Some Heavy Ocean w zeszłym roku. Dziewcze było związane z Red Sparrowes (nie lubiłem więc dla mnie to żadne polecenie) i gra w Marriages (całkiem ok postrocki na tyle na ile postrock może być spoko na dłuższą metę). Płyta wisi na spotify więc można sprawdzić, a na bandcampie jest też wcześniejszy album z nagrywkami z busa. Przyjemne smęcenie, gdzie czasem wchodzi w rejestry Alanis Morisette, czasem Kate Bush, a czasem w Chelsea Wolfe.

Bancamp: emmaruthrundle.bandcamp.com/

Chelsea Wolfe ‘Iron Moon’ single - zapowiedz nowej płyty ‘Abyss’ 2LP

soundcloud.com/sargent-house

Nowy kawale Tamaryn!!!

TAMARYN - Hands All Over Me
youtube.com/watch?t=94&v=dCp4P8s0NCA

sparwdzilem XXANNAXX… Ojezzuu jakie to gowno straszne… heheh chyba nikt im proofreading nie zorganizowal :smiley: ze stylowka i muza sie spoznili o kilka dobrych lat, ale to niewazne… najlepsze sa teksty :smiley:

youtube.com/watch?v=6etk6aKXxhA

Jakie to jest beznadziejne :open_mouth:

http://cdn.self-titledmag.com/wp-content/uploads/2015/04/Chelsea-Wolfe-Abyss-Cover-Art_zpsqhnaemw9.jpg

Jest!

Jest i jest swietna (plyta). Dla mnie lepsza niz “Pain Is Beauty”, mroczniejsza, plus wiecej gitary robi swoje. Caly dzien w sluchawkach. Winyl juz zamowiony.

Jednym słowem przy okazji jakiejś trasy mogę się już szykować na Berlin?
Bo na Polskę to i tak nie ma co liczyć…

No to trzeba pilnowac. Chelsea bedzie w listopadzie w Belgii, moze koncertow bedzie wiecej.

odysseybooking.com/tourdates.php

[quote=“mihau”]Jednym słowem przy okazji jakiejś trasy mogę się już szykować na Berlin?
Bo na Polskę to i tak nie ma co liczyć…[/quote]

Ja już dawno przestałem liczyć :confused:
Znowu w Berlinie ceny biletów poszły do góry i na Wolf mogą trochę kosztować.
Abyss bardzo dobry, drone, doom, folk i świetnie jest to zmiksowane.

[quote=“Jarosz”]
Abyss bardzo dobry, drone, doom, folk i świetnie jest to zmiksowane.[/quote]

Zgadza się, świetna płyta.