[ kobiecy pop ]

[quote=“h.zielaskowski”]Oczywiscie wszyscy 4 czerwca powinni byc na Live It Or Leave It:

[04.06.2016 - Sochaczew - Live It Or Leave It Fest #1

No raczej!

ANOHNI

[quote=“mihau”]Beyoncé “Lemonade” - jest wysoko, bardzo. Na tyle, że w zasadzie można ten temat zamknąć*. Sam się sobie dziwię, bo do tej pory ta pani kojarzyła mi się tylko z potrząsaniem tyłkiem dla którego to potrząsania muzyka stanowiła jedynie tło. Tym większe zaskoczenie.

*Oczywiście jeśli idzie o typowy kobiecy pop. Umówmy się, że jakieś 80% wrzucanych tu rzeczy nie ma za wiele wspólnego z tym kobiecym popem w tradycyjnym rozumieniu tego terminu.[/quote]

***‘Nowa kolekcja ciuchów Beyoncé powstaje w okropnych warunkach na Sri Lance’***

nowa Brodka brzmi nieźle, a momentami świetnie;
kupiłem wczoraj Córkom analog na Dzień Dziecka;
szkoda tylko, że w całości po angielsku;

za to w środku - niespodzianka: kod do pobrania płyty w mp3;
i tak sobie myślę, że w przypadku winyli mógłby to być to standard;

poz_dr

[quote=“dr know”]nowa Brodka brzmi nieźle, a momentami świetnie;
kupiłem wczoraj Córkom analog na Dzień Dziecka;
szkoda tylko, że w całości po angielsku;

za to w środku - niespodzianka: kod do pobrania płyty w mp3;

poz_dr[/quote]

Zapodaj jakis link do jakiegos fajnego numeru

bardzo proszę - Can’t Wait For War - dęciaki w roli głównej:
en.musicplayon.com/play?v=641343

tamże możesz sobie posłuchać całości - najweselszy/najżywszy nr (cos a la country) to Santa Muerte;

poz_dr

[quote=“dr know”] niespodzianka: kod do pobrania płyty w mp3;
[/quote]

Coraz częściej tak już jest.
dr_poz

Witam.
Nie jest to pop a etno/folk z domieszką synth/elektro ale nie chciałem tworzyć nowego temat więc wrzucam to tu.
youtube.com/watch?v=E0s2ezGU4Mk
Zespół nazywa się Jakim Cudem.
Grają od lat i z chęcią przyjadą do Was do miasta z koncertem.
Zainteresowani zapraszam na priv.

Polecam nowy Garbage, warto.

ja slucham ostatnio domowe melodie. moze komus przypasuje.
youtube.com/watch?v=drp9SEoyfAs

i hillsong united, ale to moze juz jest znane. youtube.com/watch?v=1m_sWJQm2fs

Przedstawiać chyba nie trzeba.

Moriah Woods - "The Serpent"
youtube.com/watch?v=AAfMwq704WE

Skye i Ross z Morcheeby mają nowy projekt pod nazwą… Skye And Ross. :wink: Płyta we wrześniu a w październiku kilka koncertów w Polsce.
Promocyjny singiel :arrow_right: youtube.com/watch?v=xDgt0EEZc3U
Tradycyjnie - miłe. :wink:

**BANKS - Fuck With Myself **
youtube.com/watch?v=-99e4geCm2w

1 Like

Esmé Patterson

youtube.com/watch?v=UWg-YoBv-do

Hinds - San Diego
Może to nie pop, tylko indie rock, ale podoba mi się ta nieokrzesana energia i chaos :slight_smile:

Zaraz pewnie gromy polecą ale co mi tam skoro według mnie ta nowa piosenka jest świetna.

Anita Lipnicka - Ptasiek
youtube.com/watch?v=Sy7k5ZgA_RU

1 Like

[quote=“Panda”]Zaraz pewnie gromy polecą ale co mi tam skoro według mnie ta nowa piosenka jest świetna.

Anita Lipnicka - Ptasiek
youtube.com/watch?v=Sy7k5ZgA_RU[/quote]

nie jest zly ten nowy numer, ale szczerze to wole jej dokonania z lat '90 kiedy udzielala sie wokalnie w varius manx

Lola Marsh. Izraelski projekt damsko-męski z panią Cohen, ktora urodą przypomina Penelope a głosem Lane w studio;))) Dziewczyna umie śpiewac bo widzialem ich na zywo na Pukkelpop. Ładne.

1 Like

Hmmm… Panda jak zobaczylem, ze wkleiles tutaj Anite Lipnicka to pomyslalem, ze przesadziles. Alez sie mylilem. Slucham tego kawalka w kolko. Z softowych tematow nic lepszego nie slyszalem w tym roku. Numer jest rewelacyjny. Dzieki za wklejenie tego tutaj.

1 Like

Nie wiem czy dobry wątek , ale chciałem zakomunikować ze Crystal Castles wraca z nowym albumem który zatytułowany jest Amnesty (I) . Jestem w trakcie odsłuchu i jest mega kozackooo

1 Like