[ kobiecy pop ]

1 listopada Warpaint w Berlinie. Niestety juz sold out. Jak ktos mialby dostep do biletu, to prosze o kontakt. Chcialbym zobaczyc. Choc pewnie hipsteriada bedzie milion. Ale i tak bym sie przejechal. Taka akcja znicz. :grinning:

Podbijam . Le Tigre wrzuca nowy disco numer !!!
http://wfpk.org/2016/le-tigre-im-with-her/

Siedzi ci ta nowa płyta Warpaint?

Ja widzialem je w sierpniu i jeszcze nie znałem nowych kawałków. Zniszczyły mi koncert.

jak Ci zależy na koncercie, to podbijałbym na spokojnie po klub. Kupisz spokojnie. Zastanawiam się nad nimi w Paryzu od miesiaca, ale tam graja z Mia i Minor Victories, a jakby fajnie było to w drodze powrotnej jeszcze Kolonia.

koszmar ta Lisowska. Dała się poprowadzic szpecom od festiwalu muzyki tanecznej w Mikołajkach i radiowych czartsów.

Gdzie się podziałyyyy tamtee deathcoryy
gdzie są te kwiki gdzie taaaamten growl

Powiem tak… nowa plyta Warpaint jest dziwna i niebezpiecznie popowa. Ale fajnie tego sie slucha. Sam nie wiem czemu mi lezy, ale slucham tego duzo.

Widzialem, ze pojawil sie bilet na ebay.de do Berlina. Zobacze. Troche ryzyko pojechac 250 km aby sie nie dostac. A i takie mialem historie w tym miescie. Zobaczymy.

Mirel Wagner

lIve:

troche taki off, ale przepięknie przerobiła The Ramones -“I Wanna Be Sedated” do nowego filmu:
“A CURE FOR WELLNESS” ( reż. Gore Verbinski)

https://www.youtube.com/watch?v=V2V9kJ-DRr4

:stuck_out_tongue:

Edit: Pamiętacie ?

https://forum.hcxp.co/t/ewa-farna/24242

:smiley:

Topic o Ewie Farnej, to kwintesencja starego forum. Jak sobie przypomialem, to sie usmialem po pachy.

A tymczasem wczoraj dziewoje z Warpaint pozamiataly mnie absolutnie. Nie myslalem, ze koncert roku bedzie kiedys znajdowal sie dla mnie w dziale “Kobiecy pop”. Moze sie starzeje, ale bylo super. Byly utwory z calej dyskografii, ponad 1,5 grania, najlepsze numery, falsze i “sasiady” na gitarach, glupie teksty o gownianym suppocie, kwiaty w donicach na scenie, lampki, wygibasy basistki (choc malo tego, stala z tylu, ale w paru numerach pokazala magiczne ruchy), nawolywanie ludzi z Krakowa (?) i malo ruchliwa berlinska hipsteriada. Generalnie 100/100. Dawno nie bylem na tak dobrym koncercie. Pierwsze dwie osoby, ktore spotkalem pod Astra, to dwie dziewczyny z Poznania. Jestem zabity!

1 Like

Kate Bush - And Dream of Sheep

ojeju :cry:

Przedwczoraj w poznanskim Blue Note widzialem Julie Marcell live. Co za rewelacyjny koncert. Najpierw zagrala cale “Proxy”, a potem polecialy starsze numery. No i “Superman” na koniec wyciagniety do granic. Dla mnie bez uwag. Swietny klimat, zagrane na luzie, fajnie to brzmialo. Polecam jak bedziecie mieli okazje sie wybrac.

1 Like

To jest absolutna rewelacja!

Najnowszy klip, szczena w dół.

kolejny sztos!

Sesja na żywo dla KEXP.

Dziewczyna zdecydowanie bardziej pasuje do działu Hardcore!

4 Likes

Po zeszłorocznych płytach Juli Marcel i Brodki, tym razem młoda debiutantka, której maniera nie drażni, muzyka wyróżnia się na tle innego radiowego chłamu a na dodatek piszę jeszcze fajne teksty.

1 Like

jeżeli chodzi o kundla to preferuję wersję dla muzo.fm:

chyba kupię to Córkom; nawet już miałem to w ręku na 8.;
odłożyłem z powodu okładki - liternictwo mnie zniechęciło (zwłaszcza tył) - ale pewnie się przełamię;

poz_dr

1 Like

Panda, jestes zajebisty. Bardzo to fajne. Przy pierwszym przesluchu jednak troche maniera mnie irytowala, ale teraz jestem kupiony. Lekkie, pozytywne, swietne granie.

1 Like

Ostatnio posłuchałem sobie ostatniego albumu “nowej” Mariki i aż jutro idę na koncert. :wink:

1 Like

jeśli mogę dorzucić :wink:

1 Like

Ukazała się nowa, czwarta już płyta Szkotki.

1 Like

Już myślałem, że ona nigdy nie wyda nowej płyty. :wink: Całkiem spoko krążek, ale po pierwszym odsłuchaniu mam wrażenie, że poprzednie były lepsze…

1 Like