[ kobiecy pop ]

Neneh Cherry z nową, b.dobrą płytą “Broken Politics”

no i :

Robyn z nową płytą “Honey”

1 Like

Premiera nowej płyty Daria Zawialow - Helsinki 8 marca.
Mi osobiście ten utworek wjeżdża mocno

1 Like

Nigdy nie sądziłem, że to napiszę ale zarówno piosenka jak i klip to klasa sama w sobie. Zasadniczo to utwór country tyle, że z nowoczesnym brzmieniem a głos Miley przypomina tu Dolly Parton czy Stevie Nicks.

Zespołu nie znałem do tej pory, przyjemne granie w klimatach lat 80-tych. Wokalistka chyba mocno Kate Bush się inspiruje.

Jenny Lewis

:heart:

1 Like

Sharon Van Etten wraca z nową płytą “Remind Me Tomorrow”.

Klipy:

P 6 latach milczenia i zajęciu się w międzyczasie bardziej karierą aktorską (Lords Of Chaos, American Woman, Rosy, Baby Driver, Elvis & Nixon, Twin Peaks) Sky Ferreira powraca z nowym singlem zapowiadającym płytę “Masochism”, która ukaże się w tym roku.

Jest i klip.

The Knife i Julka Marcel

2 Likes

Najnowszy klip tej Kanadyjki, który zapowiada nową płytę. Pani ma już na koncie jeden długograj i mini LP. Zaangażowany, chwytliwy pop-rock.

Lydia Ainsworth to Kanadyjka, która ma na koncie trzy płyty. Dwie piosenki z najnowszej, tegorocznej.

Pani tu śpiewająca ma kawał głosu.

Dziewczyna (17 lat) wygląda jak niezjebany Lil Xan ale kasuje go jednym strzałem. Coś w niej jest, jak na pop i sukces jaki osiągnęła ( po 200 milionów wyświetleń), można powiedzieć że to ambitna muzyka
Billie Eilish - bad guy

2 Likes

Miley Cyrus wypuściła nową EP-kę.

Królowa powraca.

Wczoraj tą piosenkę usłyszałem, bardzo dojrzała jak na tak młodą dziewczynę.

1 Like

Nowa Ängie

i Miley Cyrus na żywo.

Nowy klip.

1 Like

:purple_heart: :crown:
jestem powtarzalnym…
4ever :heartbeat:

1 Like

Bishop Briggs powraca, moim zdaniem w wielkim stylu.