Komety "Alfa Centauri" - nowa płyta w lutym '20

Komety na 10 września planują wydanie nowego materiału, zatytułowanego “Akcja v1”. Płytka wyjdzie nakładem Jimmy Jazz w wersji polskiej, angielskiej . Oprócz cd pojawi się winylowa wersja.

A w sieci pojawił się kawałek zapowiadający płytkę - “Wyglądasz źle”:
komety.com/materialy/mp3/01_ … sz_zle.mp3

O i jeszcze info ze strony Jimmy Jazz:

tylko niech na huragany uważają

http://www.rumor.pl/albumy/data/icons/1180960996_big.jpg

właśnie wpadła mi w łapy, zajebista płyta zwłaszcza tekstowo… Lesław i ekipa postarali sie
"Pozer", “Nikt nie kupuje twoich płyt” i “Wreszcie w ciąży” jak dla mnie rządzą !!!

Płyta spoko.

Wolałem Partię. :smiling_imp:

z ciekawostek to nowym perkusista komet zostal perkusita elvis deluxe i ex gitarzysta hundred inch shadow i coalition - mikolaj

a mi osobiscie to komety nie wchodza za bardzo :slight_smile:

[quote=“czaja”]z ciekawostek to nowym perkusista komet zostal perkusita elvis deluxe i ex gitarzysta hundred inch shadow i coalition - mikolaj
[/quote]

To taki pewny pewniak? Bo na myspace i stronie Komet brak info, no ale wierzę że kumpel prawdę Ci mówi. :slight_smile:

no z tego co mowi to tak , nawet odszedl z jednego nowego projektu zeby grac w kometach :slight_smile:

az chce sie tanczyc!

Komety dobra rzecz, Partia bardziej pasowała, ale są gusta i guściki.

tak chyba przy przy V1 moja miłość do Lesława wygasła.
Ale się Komety przypominają, jeśli lubisz Partię i piosenki z polskich filmów i seriali z lat `60 to polecam.

1 Like

Bardzo fajna ta piosenka.

Po pewnym letargu, Komety wracają z nowy materiałem. Na razie teledysk promujący i pre-order w opisie, niedługo pełna rozpiska koncertów itp. Nie ma się co o muzyce rozpisywać…

Komety - Gdańsk Sopot Gdynia

images

3 Likes