[ kościół oazą średniowiecza ]

youtube.com/watch?v=HPAznbHHNQk
youtube.com/watch?v=FsviUy0TC0g

Posłuchajcie tego i pomyślcie jacy źli jesteśmy. Koniec z nami… no chyba, że zaczniemy się modlić w intencji wyzdrowienia!

Uwielbiam takie tematy!
gdyby nie to, że już dawno mam do rzeczywistości (zwłaszcza takiej) stosunek bekowy, dostałbym chyba nerwicy śledziony…

http://forum.hcxp.co/t/nowy-sajt-o-sxe-w-polskiej-sieci/307/1

w tym temacie juz był zachwyt dorodziejem

[quote=“zdzisek”]Nowy sajt o sxe w polskiej sieci!

w tym temacie juz był zachwyt dorodziejem[/quote]

faktycznie, mea culpa. za karę poczytam sobie z moczu… przepraszam z oczu i poćwiczę ka-ra-TE!

kłódeczka plizz

juz wczesniej wyrazilem zachwyt ale tego nigdy za malo. wspanialy komik, wiecej takich w polsce i w koncu moze wrocimy do tej pieknej tradycji palenia homoseksualistow na stosach :wink:

[quote=“Platoon”]

faktycznie, mea culpa. za karę poczytam sobie z moczu… przepraszam z oczu i poćwiczę ka-ra-TE!

kłódeczka plizz[/quote]

pamiętaj, krzyżyk noś przy sobie

ostatnio coraz częściej słyszy się o opętaniach, egzorcystach i wydaje się, że ludzie (o dziwo często młodzi ludzie) to kupują- reklama napędza popyt. przypomina mi się fajna rozmowa z pewnym artystą ulicznym ze Szkocji chyba z 15 lat temu- spytał mnie, czy w Polsce jest dużo duchów. odpowiedziałem, że całe mnóstwo- prawie każdy zna kogoś, kto miał z jakimś duchem do czynienia. na to uśmiechnięty powiedział, że w Szkocji też jest duchów od zajebania i spytał, czy mnie nie dziwi, że w Niemczech (tam rozmawialiśmy) w ogóle ich nie ma. :laughing:
a tak zupełnie prywatnie to uświadomiłem za pomocą tej homilii swoim rodzicom, że są opętani przez demony. :laughing: niestety do kościoła dalej zamierzają chodzić. :slight_smile:

niezle tagi pod tym video… psychiatria i akupunktura obok magii, wrozbiarstwa itp.

Ten duszpatisz to ks. dr hab Piotr Natanek - takie jazdy urządza, że kardynał Richelieu mógłby się sporo nauczyć.

OK, już wszystko wiem - mówią jak to się robi:
youtube.com/watch?v=VS2amVDXWyw

pozdro dla dziecka z emoszjonal grup, dalej niestety nie wytrzymałem
patologia.
edit:
nie mogłem jednak, oglądam dalej
tak się trzyma wartości kościelnych ale “czym prędzej znajdź w internecie film dokumentalny o Miszel Anelize

sie nie dziwie, ze Dziwisz mu zabronil publicznych wystapien i ogolnie Natanek od niego zjebke dostal :slight_smile:

youtube.com/watch?v=8FQ_-bNt … re=related

tak mala pustelnia :wink:

[quote=“lenin666”]http://www.youtube.com/watch?v=8FQ_-bNtGF8&feature=related

tak mala pustelnia :wink:[/quote]

trochę inaczej wyobrażałem sobie zawsze pustelnie i pustelników, widocznie poszli z duchem czasu. :slight_smile:

[quote=“6pioter666”]

[quote=“lenin666”]http://www.youtube.com/watch?v=8FQ_-bNtGF8&feature=related

tak mala pustelnia :wink:[/quote]

trochę inaczej wyobrażałem sobie zawsze pustelnie i pustelników, widocznie poszli z duchem czasu. :slight_smile:[/quote]

co sie beda modlili jak dziady jakies :smiley:

W Szkocji faktycznie jest sporo duchow :wink: Organizowane sa wycieczki, gdzie mozna wybrac sie w sam srodek manifestujacych sie podobno paranormalnych zjawisk. raz nawet na takim nocnym turnusie bylam. Niestety finalowo moja przyjaciolka zaczela miec problemy z oddychaniem ( ze strachu), wiec opuscilysmy nasza grupe i poszlysmy na pubu:/ Wiadomo, ze to wszystko bylo naciagane, ale klimat taki, ze ciarki przechodzily :smiling_imp:

Ty nie strasz, bo wiekszosc sie i tak boi i nie wychodzi z “szafy” :wink:

[quote=“Platoon”]

za karę poczytam sobie z moczu… [/quote]

guardian.co.uk/world/2011/ap … protesters

Emoszjonal grup - emo. To jest zajebiste :laughing:

Nie. Zajebiste są circle pity w kościele po przeczytaniu Harrego Pottera. Jak zauważyłem do wegetarian i Tajpanów to się nie czepiają.

[quote=“rusty james”]

za karę poczytam sobie z moczu…

guardian.co.uk/world/2011/ap … protesters[/quote]

Jest dzieło “prowokacja” jest i “reakcja”. Obie strony spotkały się na swoim poziomie :slight_smile:

Emotional group … gimnazjalisci w tym siedza :laughing: