Kvelertak

myspace.com/kvelertak

Już swoją pierwszą demówką ten zespół bardzo mnie zaintrygował. Opisywali sie wtedy jako miks Immortal i Cockney Rejects i uwierzcie, że to nie był tylko chwyt reklamowy :slight_smile:

Teraz na myspace pojawiły się dwa nowe numery, w jednym gościnnie typ z Carpathian Forest, jak ktoś lubi kronikę towarzyską.

http://www12.nrk.no/magasin/upunkt/urort/bilder/2/209361.jpg

doskonałe

fajne… to maja koszulki i modelke :smiling_imp:

Utrydd dei svake - numer taki, że mucha nie siada. Raczej się jaram zespołem.

[quote=“beszambelan”][/quote]

dziekuje ci SC Johnson :slight_smile:

blackened rocknroll high school! bardzo fajny band

no super, rock’n’roll jak się należy

no i modelka tez :slight_smile:

Dobre dobre :smiley: Wie ktoś gdzie można dostać jakieś ich nagrania?

fajne kawałki, najsłabszy zdecydowanie Blodtorst zms, tzn nie zachwyca mnie niczym nowym, reszta blisko fjordów.

Piękne!

Dobre!

Krytycznie się nastawiłem, bo zwykle misie panda zgrywające rock’n’rollowców niezbyt mi podchodzą. Natomiast okazało się, że kapela jest całkiem słuchalna. Momentami mi to nawet stare Turbonegro przypomina.

http://kvelertak.com/paypal/Girlie_thumb.jpg

Z okazji świąt odświeżyłem sobie ten zespół i chciałem tylko powiedzieć, że to idealny soundtrack na wielkanoc!

Czy ktoś może przypadkiem od ostatniego czasu namierzył jakiś cały album?

Na myspace pojawiły się dwa nowe numery. Jeden z nadchodzącej płyty, drugi z przedostatniej sesji. Jest jeszcze bardziej rockowo. Podoba mi się na maksa!

myspace.com/kvelertak

EPICKIE W CHUJ! “Ordsmedar av Rang” to totalny killer. Jestem osrany.

[quote=“beszambelan”]
Czy ktoś może przypadkiem od ostatniego czasu namierzył jakiś cały album?[/quote]

bylbym wdzieczny. mocne :slight_smile:

No dobra. Nie często coś piszę na tym forum ale muszę się wypowiedzieć w temacie. Absolutnie się obsrałem słuchając tego bandu! Już szykuje się na wrześniowy koncert. Świetnie zagrane, dokładnie wszystko do siebie pasuje. Aranże są naprawde dobrze rozegrane, w żaden sposób nie jest bolesne połączenie blacku i rocka. Piątka z plusem.

Fajne! Zajebiście się tego słucha 8)

www11.nrk.no/urort/Laater/Kvelertak/default.aspx

7 kawałków do pobrania legalnie.

zajebiste dzieki za ta stronke - kvelertak daje rade po calosci. wydawalo mi sie ze takie polaczenie bedzie chujowe, a tu prosze, slucha sie bardzo dobrze.