Lamb Of God

myspace.com/lambofgod

udostepniony jeden kawalek , poczatek taki sobie , ale pod koniec napierdol niesamowity :slight_smile:

:question: :question: :question: A czemu to tutaj :question: :question: :question:

po przesluchaniu stwierdzam, ze log skonczyli sie juz na sacramencie i z tego co slysze bedzie podobnie - szkoda bo zajebiscie ich lubie

Trochę zmienili stylistykę, średnio ogólnie rzecz biorąc.
Nie przebiją niczym Ashes Of The Wake, która jest jedną z najlepszych płyt metalowych w historii.

[quote=“ElSadistico”]Trochę zmienili stylistykę, średnio ogólnie rzecz biorąc.
Nie przebiją niczym Ashes Of The Wake, która jest jedną z najlepszych płyt metalowych w historii.[/quote]

hehehe…

kolejny kawałek z nowej płyty na majspejsie.
mi się to średnio podoba. zdecydowanie tęsknie za czymś w klimacie Ashes Of The Wake.

hyhyhy a pamiętacie temat założony przez jakieś oburzone dziewczę o tym, że LOG to nie hardcore bo na koncercie wokal pluł na publikę a reszta zespołu piła piwo na scenie? :slight_smile::):slight_smile:

im dluzej slucham tych dwoch numerow tym wydaja sie lepsze

[quote=“ElSadistico”]Trochę zmienili stylistykę, średnio ogólnie rzecz biorąc.
Nie przebiją niczym Ashes Of The Wake, która jest jedną z najlepszych płyt metalowych w historii.[/quote]

?

nigdy nie jarałem się szczególnie LOG, ale w sumie niektóre ich kawałki nawet dają radę…

dobre te nowe numery. juz sie calosci nie moge doczekac!

bardzo lubie ten band! :slight_smile:

Set to fail zdecydowanie lepszy niz ten pierwszy. contractor brzmi jakby mial to byc hidden track jakis. zapowiada sie zajebiscie

jest plyta

to dawaj kurwa linka!! :wink:

ano, kopsnij mi na priv tez

plyta urywa moszne i cyce , lamb of god to juz firma :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:

Właśnie słucham nowej płyty i jak na razie jest dobrze :smiling_imp:

poki co to co słucham daje rade :slight_smile:

Mi wchodzi elegancko. Jest moc. :smiley: