Leeway!

Podpisuję się pod pytaniem, najlepiej w zestawie z Underdogiem 8)

nie doszukalem sie w sieci nic o wydaniu moshroom, czy to boot?

see-you.pl/leeway-born-to-expire … 27772.html

Szczerze też nigdy nie słyszałem o tym wydaniu.

thecorroseum.com/labels/moshroom.html

musik-sammler.de/media/34006

Plus jeszcze to:

musik-sammler.de/album/42634

Wychodzi na to, że to raczej nie jest boot.

Jak Marcin napisal - nie boot. Wydanie na licencji. Roznica miedzy nimi a dla przykladu z GWR, ktorzy wydali Age of Quarrel na podobnej zasadzie jest taka, ze plyty Moshroom mialy stosunkowo maly naklad. Rough Trade wydal tez kilka licencji (leeway, af, crumbsuckers…) pod koniec lat 80tych w uk i ich plyty byly na sprzedaz tylko na terenie wysp.

Mam chyba 4 rozne wydania Born To Expire I te z Moshroom podoba mi sie chyba najbardziej.

Przypadkiem natrafiłem na teledysk do kawałka “3 Wishes”. Wcześniej go nie widziałem więc wrzucam, może jest więcej osób które tego teledysku nie widziały :wink:
youtube.com/watch?v=2av3z2huGo4

było,potem usuneli.

Piękny chłopięcy śpiew Eddy’ego to coś czego w innym zespole hardcore/crossover już bym tak lekko nie zniósł (niech nikt nie próbuje udawać mądrego i nie mówi Cyco Miko - bo wszyscy wiemy, że on nie potrafi) ale im akurat to wybaczam, ba! Tak jest nawet lepiej :smiley: I przynajmniej nie wkurwia jak wokal typa z h2o. Aż nabrałem ochoty na Born to Expire…

Future Fables - Jupiter’s Pull

youtube.com/watch?v=DRukrgWAr8c&list=UUvsZtkxFx5XGMntcD9nCwyA

[quote=“born to die”]Future Fables - Jupiter’s Pull

youtube.com/watch?v=DRukrgWAr8c&list=UUvsZtkxFx5XGMntcD9nCwyA

[/quote]

O, wow.

bardzo fajne!

mojej mamie by się spodobało

trochę wspominek w 2014:
noecho.net/interviews/michael-gibbons-leeway
noisey.vice.com/blog/NYHC-1980-1 … -interview
a u mnie kręci się “Adult Crash” :slight_smile:

Eddie sprzedaje trochę merch’u Leeway na ebay. Może komuś coś podejdzie :wink:
ebay.pl/sch/eddie_leeway/m.h … pg=&_from=

youtube.com/watch?v=yz8UdPAB03w

Ważna sprawa. Wychodzą dwie ważne reedycje na CD :slight_smile:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/s720x720/10688034_10152946719758678_6445187107624300772_o.jpg

Na ebay jest już Born To Expire do kupienia jak coś. Można pooglądać jak jest płyta wydana. Wygląda to spoko. No i z tego co widzę naklejka gratis hehe :smiley:
ebay.pl/itm/Leeway-Born-to-E … 1250750155
Można by zrobić jakieś grupowe zamówienie to przesyłka by była zapewne tańsza. Jak ktoś chętny to pisać pw.

Track list:

1. Rise & Fall
  2. Mark of the Squealer
  3. Be Loud
  4. On the Outside
  5. Defy You
  6. Enforcer
  7. Tools for War
  8. Born to Expire
  9. Marathon
  10. Self Defense
  11. Catholic High School (Girls in Trouble)
  12. Unexpected

Live at The Ritz, New York, 1986

1. Enforcer
  2. Marathon
  3. On the Outside
  4. Defy You
  5. Self Defense
  6. Silver Tongue
  7. Be Loud
  8. Tools for War
  9. Unexpected

Choć mam obydwa oryginalne wydania to wygląda to ciekawie + live.

W przyszłym roku maja też być Vinyle :slight_smile: .
ps. -wysyłka 2 CD - 8,50 USD , płyty generalnie drogie w sumie wychodzi coś około 150 pln / oba CD są już dostępne

Przyszło dzisiaj do mnie “Born To Expire”. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem, to napiszę tylko, że całkiem nieźle jest nagrany ten bonusowy gig, nie jest to może brzmienie “oficjalnej” płyty live, ale wszystko elegancko słychać, jest i dół i góra, i selektywność. Np. na takiej reedycji Age Of Quarrel / Best Wishes NYHC Recordings tych bonusów live nie da się słuchać, albo na tych wszystkich odgrzewanych kotletach Harleya.

Czy ktoś ma już reedycję “Desperate Measures”? Fajnie te kawałki live wyszły? Widzę “Kingpina” na trackliście… Zastanawiam się, czy warto.

Z racji że nie przepadam za bootlegami live to sobie to odpuszcze. Pozostane przy wersjach klasycznych z profile rec:)