Life Of Agony

RRR jest bomba!

A najciekawsze jest to ze plyte zrobil jeden koles :smiley:
Alan Robert (bass,all music,lirycs,cover concept) - genialny koles :slight_smile:

zaraz to sprawdzam :stuck_out_tongue:

[quote=“x born to expire x”]RRR jest bomba!

A najciekawsze jest to ze plyte zrobil jeden koles :smiley:
Alan Robert (bass,all music,lirycs,cover concept) - genialny koles :slight_smile:[/quote]

No właśnie,jak za robienie kawałków wziął się
Caputo na “Ugly” to kapela obniżyła poziom,A.R. zdecydowanie najbardziej też odwoływał się do hardcorowej przeszłośći i korzeni.Trzeba też wspomniec o wspaniałej produkcji RRR by Josh Silver z TON,dzięki któremu,płyta do dziś brzmi niesamowicie.

Nowy klip Miny Caputo!

metalinjection.net/av/transgendered-former-life-of-agony-vocalist-mina-caputo-releases-revealing-new-video

nie będę tego komentował bo i po co? bardziej pasuje do tematu [KOBIECY POP] :wink:

ostatnio dużo trzech pierwszych płyt słucham, jak dla mnie jeden z najważniejszych zespołów lat 90-tych a “River Runs Red” to żelazny klasyk, bez którego nie byłoby takich kapel jak np. Twitching Tongues

Ze względu na LOA ,nie da się tego słuchać ani oglądać…

2016 - zapowiada się nowa płyta “A Place Where There’s No More Pain”. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Keith jest nadal “kobietą”?

w listopadzie koncert w W-wie. Czy ktoś widział na żywo LOA z Keithem w nowej, kobiecej odsłonie?

youtube.com/watch?v=D_bLaXlQep8

mam mieszane odczucia :wink:

O, całkiem, całkiem! Mogłoby nie być barierek i u nas na gigu.

Zajawka nowego materiału:

2 Likes

W warstwie muzycznej stare, dobre Life Of Agony, w wokalnej czuję, że będzie przekombinowane.

Czekam(y) na więcej.

1 Like

Dwa razy posłuchałem, poczekam na resztę.

Najpierw teaser 1:45, teraz kawałek 2:45 - dozują napięcie, nie ma co.
Melodia z teasera ok, ten tytułowy trochę jak z “Broken Valley”, ale bez zbytniej przebojowości.

No i bum:

1 Like

Jakby ktoś szukał preordera to najtaniej CD jest chyba w Empiku, 34,99 bodajże i darmowa dostawa do salonu.

1 Like