Life Of Agony

Wprawdzie to nie moje ulubione distro, ale dzięki za cynk. Cena jest o złotówkę wyższa niż podałeś.
W Świecie Książki trochę drożej, ale też jest darmowa dostawa do salonu - można też skorzystać z rabatu, jeśli jest się zarejestrowanym użytkownikiem.

O co chodzi z tą darmową dostawą do salonu? Z prowincji jestem i nie bardzo kumam :wink:

Ze odbierasz w najblizszym empiku dzieki czemu nie placisz za wysylke.

1 Like

Kurna czas nabyć Broken Walley;)

A ten nowy nawet spoko kawałek jest;)

1 Like

Płyta w sieci, jak na moje ucho to sporo tu ducha Alice In Chains słychać.

Mam nadzieję, że jednak więcej LOA w LOA niż AIC :sunglasses:

Kolejny klip.

2 Likes

I nie jest to cover SxTx :wink: W refrenie wypada nieco typowo, ale poza tym jest w tym jakiś nerw. Za 10 dni premiera, płyta zaklepana.

1 Like

Przyzwoita płyta. Choć brzmieniowo i aranżacyjnie przypomina mi bardziej nieodżałowany projekt Alana Roberta - Among Thieves.

1 Like

Słysze tak skrajne opinie o tej płytce, że sie nie mogę doczekać aż preorder dojdzie :wink:

1 Like

Among Thieves nie znam. Wydali jakąś płytę? Kiedyś byłem bliski kupienia Spoiler NYC, ale jakoś do dzisiaj tego nie mam.

2 Likes

Dzięki za namiary na AT - przyjemna płyta.

To jest bardzo dobra wiadomość.

Klip do “Dead Speak Kindly” z ostatniego albumu:

A Sala Abruscato zastąpiła Veronica Bellino.
2 Likes

Nie ukrywam nawet, że mam bardzo mieszane uczucia z przewagą tych negatywnych.

1 Like

A co przeczuwasz? Mija 25 lat od RRR i chyba tyle… Może będzie RRR2 :sunglasses:

2 Likes

Takie rzeczy się nie udają, wiem, że nagrywano takie kontynuacje po latach ale nie znam ani jednej takiej płyty, która byłaby tak dobra jak pierwowzór do, której się odwołuje.

Na razie przed nami prawie rok oczekiwania. Właściwie, jeśli to ma być w ogóle płyta, to liczę na kolejny dobry album LOA, a czy to będzie jakieś nawiązanie, kontynuacja to dla mnie sprawa drugorzędna… Z drugiej strony ciekawe czy ta kolejna płyta mogłaby mieć w dzisiejszych warunkach takie brzmienie jak RRR. To by było to.

2 Likes

Niech znowu przy produkcji grzebie Josh Silver.

3 Likes