[ luźne linki / temat multimedialny ]

To jedyny który nie wali chujem z tej gromady (przynajmniej patrząc po Wiki), ale reszta to jakaś parodia. xD

niezły cios od Janka Kozy:

5 Likes

Leżę…

Homoland w natarciu, edycja amerykańska.

ciekawe kanały o graniu

perkusja

bas i tematy ogólne muzyczne

poleca ktoś podobne?

George Dyson wysmarował taki esej na edge.org że czapka z głowy. Zdania na temat treści artykułu są szalenie podzielone, mamy bowiem do czynienia z geniuszem wizjonerem albo bezsensowną techno gadką pozbawioną merytorycznej treści.

Sprawa tyczy się komputerów i sztucznej inteligencji.

PS (google translate jakoś to tam tłumaczy).

https://www.edge.org/conversation/george_dyson-childhoods-end

Sprawa przybrała ciekawy obrót

HuffPost :slight_smile:

To takie nasze natemat :slight_smile:

with all due respect naszego swojskiego natemat absolutnie nic nie przebije
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zobaczcie do końca, wciąż do końca nie mogę poskładać w głowie co ta ryba z sobą robi.
Kosmos. Pod wodą.

3 Likes
1 Like

Dziwnym trafem żaden ze znanych mi prawicowych ekspertów od gospodarki tego nie przewidział :smile:

1 Like

60 tysięcy ludzi ‘‘żyjących’’ z węgla w kraju wielkosci Niemiec nie wydaje się być dużą ilością tak że AfD nie powinna na tym temacie zbić dużego kapitału politycznego. Ciekawe ile węgla który spalają Niemcy pochodzi z ich kopalni a ile importują i z jakich krajów.

Ale jest jeden kraj jeszcze rolniczy choć naturalną koleją rzeczy dojdzie on do procesu industrializacji a tym samym będzie potrzebował energii elektrycznej i to jak najtańszej oczywiście (uzyskanej ze spalania węgla). Chodzi o Indie i 1.3 miliarda ich mieszkańców - to może być problem w niedalekiej przyszłości. Czytałem o tym jakiś artykuł kiedyś.

2 Likes

Chydraulicy wszystkich krajów - łączcie się.

51440612_1751274064977744_8682906108379004928_n

2 Likes