Machine Head

youtube.com/watch?v=g1vHa00NDlY

płyta mnie zniszczyła a teledysk zrobili mistrz…
czekam na koncert w Polsce

co by nie mówić ale stara miłość nie rdzewieje :exclamation:

płyta bardzo dobra,
czekam na koncert na SNM

a.

hehehe ja też :wink:

ło kurwa, ale moc. te dwie ostatnie plyty naprawde daja rady!

Klip jest dobry bo ma sporo smaków podobnych do klipu Davidian.
Muza to pokłon w stronę dobrego thrashu z 80/90 (my favorite!). Początek rządzi, potem te solówy trochę mydlą, ale luz. Tak czy siak zajebongo!

przydługi troche… ale daje radę :smiley:

czytasz w moich myslach 8)

[quote=“grajek”]

czytasz w moich myslach 8)[/quote]

zmartwię Cię, bo akurat napisałem to na podstawie tego co zobaczyłem i usłyszałem w klipie. Zawiedziony? :smiley:

Niby spoko ale ja tam się zdeczka zawiodłem na tej płycie… Chyba miałem co do niej za duże oczekiwania :confused: Jest OK ale się nie obsrywam…

płyta , klip mega dobre. jak słucham takich rzeczy to się zastanawiam: czemu ludzie pierdolą, że metal/rock/co tam jeszcze umarł? że nie można już niczym zaskoczyć itp.? przecież takie płytki urywają łeb przy samych jądrach [nie pytajcie który łeb:P]

Machine Head to zespol wobec ktorego jestem bezkrytyczny a najnowsza plyta kosimazaki, jeszcze tak na stówke nie może mi sie wczytac jak poprzednia ale jest bardzo dobrze, poprostu zajebista metalowa płyta, a na SNM miloby bylo ich zobaczyc niepowiem, tak samo jak ich mlodszych braci Skinlab :smiling_imp:
a i jak ktos zdecyduje sie na oryginal The Blackening to polecam wersje z dvd :smiling_imp:

Daawno nie słuchałe MH, a ta nowa płytka rządzi, powrót do starych klimatów częściowo. Davidian i Ten Ton Hammer!

dokładnie…

[quote=“LENIN”]

dokładnie…[/quote]

Hahaha… To o Tobie prawda, ty nie wstydziłeś się chodzić w long sleevie “Supercharger” a ja z miłą chęcią puściłem ten CD na allegro.

Bezkrytyczność wobec zespołów to najlepsza droga do tego, że kiedyś wykona się zwrot o 180 stopni… 8) Poza tym jest totalnie niezdrowa, sto razy bardziej doceniam niektóre zespoły od kiedy ‘widzę’ co w nich jest/było nie tak.

siakos od tygodnia sie już buja ten temacik…ekhm… 8)

[forum.hcxp.co/viewtopic.php … start=1325](Bora new album coming soon!

[quote=“p-no mosh crew”]
Bezkrytyczność wobec zespołów to najlepsza droga do tego, że kiedyś wykona się zwrot o 180 stopni…[/quote]

po czym wnosisz??

e a co to po THE BLACKENING już coś wydali?

edit: o babola walnąłem!

[quote=“LENIN”]

[quote=“p-no mosh crew”]
Bezkrytyczność wobec zespołów to najlepsza droga do tego, że kiedyś wykona się zwrot o 180 stopni…[/quote]

po czym wnosisz??[/quote]

własnie…

dla mnie Machine Head nie nagrało jeszcze słabej płyty , nawet tak nu-metalowe dla niektórych The Burning Red bylo dla mnie zajebiste, a Supercharger (ktory podobno wsrod fanów MH ma opinie najgorszego albumu) byl wedlug mnie lepszy niż Burning, zaznacze ,że płyta MH z która najbardziej jestem zwiazany i uwazam za najmocniejsza pozycje w ich dorobku to drugi album The more things change, moc , ciężar, teksty i ten zajebisty digipak, cudo jak dla mnie.

khekhekhe… Punishment Biohazardu sie klania jesli o klip chodzi - tak z lekka :slight_smile:

[quote=“LENIN”]

[quote=“p-no mosh crew”]

po czym wnosisz??[/quote]

Po doświadczeniach własnych jak i obcych :smiley:

No i z tym się zgodzę… Akurat ta płyta ma u mnie mały ołtarzyk. Płyta, nie zespół 8)