[ nadchodzące filmy ]

I Gliniarz z Beverly Hills 4. Hollywood goni w piętkę.

Film z Brylewskim i Tymańskim? To może być tylko polskie gówno :wink:

youtube.com/watch?v=bRkmQ-PHc8E

TURBO KID
youtube.com/watch?v=nh23-rQUi5U

nie wiem czy bedzie dobre czy nie ale zapowiada sie interesujaco

Wieszczę dno.

[quote=“Long Dong Silver”]

Wieszczę dno.[/quote]

Tak się niszczy legendy.

Nie mogę się doczekać!!
Straight Outta Compton
facebook.com/video.php?v=82 … 02&fref=nf

[quote=“exec”]

Wieszczę dno.

Tak się niszczy legendy.[/quote]

Dlaczego? Jakby nie patrzeć to koncepcja za oryginałem wyglądała podobnie. Zróbmy komediowy horror z wyhajpowanymi komikami, takimi jak z SNL. Gotowe.

A chcesz się założyć? :slight_smile:

Ten film to bedzie padlina. Jest różnica między “wyhajpowanymi” komikami w postaci Aykroyda i Murraya a jakimiś pannami z filmu Druhny.

[quote=“kuba g.”]

Dlaczego? Jakby nie patrzeć to koncepcja za oryginałem wyglądała podobnie. Zróbmy komediowy horror z wyhajpowanymi komikami, takimi jak z SNL. Gotowe.[/quote]

Wiela znasz dobrych komedii spod znaku Hollywood, współczesnych, które są naprawdę dobre?

Ja nie znam. Fakt - nie oglądam zbyt wielu filmów, skupiam się na serialach ale i tu jest kicha.

To nie są lata 80 i czasy Lodów na patyku, Akademii policyjnej, Ghostbusters czy Nagiej broni. To są czasy miernych i słabych komedyjek, masowej popkultury, miałkości. Z całym szacunkiem do wielu młodych aktorów, ale nie widzę następców (ani tym bardziej następczyń) Murraya czy Aykroyda.

Tak samo obawiam się innego wspomnianego tutaj odgrzewanego kotleta - Akademii Policyjnej.

Nigdy nie nakręcili 3 części Ghostbusters i lepiej dla wszystkich, żeby tak zostało.

Wiem tylko, że połowa wymienionych tam propozycji castingowych w SNL kopie dupę i tyle mi wystarczy żeby nie pisać bzdur i wróżenia z fusów o “dnie” i śmierci “legend”.

Cieszę się, że patrzysz na nadchodzącą produkcję z optymizmem, ja tego optymizmu mimo wszystko nie podzielam i pozostaję ze swoim sceptycyzmem co do pomysłu.

Stawiam na to, że to będzie chujnia

Może być fajnie.
metalinjection.net/video/dea … looks-good

[quote=“peddlerofsin”]Nie mogę się doczekać!!
Straight Outta Compton
facebook.com/video.php?v=82 … 02&fref=nf[/quote]

mam wrażenie, że ten film wyjdzie komicznie, dlatego szukam w sieci oryginału:

youtube.com/watch?v=quDlXLXmX2M

youtube.com/watch?v=gnGX4FuIK60
:wink:

youtube.com/watch?v=vIwimWccIoM
Wietrzę niemiecki odpowiednik Fury :unamused:

pewnie już większość wie: filmschoolrejects.com/news/neill … firmed.php

“Black Hole, a look into italian underground” - rzecz o scenie we wloskim wydaniu

black-hole-underground.tumblr.com/

trailer:
youtube.com/watch?v=cCRwtNWjcOQ

zapowiada sie ciekawie…

Po męczarni jaką było Elysium jestem zupełnie pozbawiony pozytywnych odczuć w związku z tym newsem.