[ nadchodzące filmy ]

Pitbulla nowego kreca.
youtube.com/watch?v=NqnT8WOHERQ

[quote=“k@mil”]Pitbulla nowego kreca.
youtube.com/watch?v=NqnT8WOHERQ[/quote]

odpalilem sznur i zobaczylem, ze znow bedzie ten zjeb Majami - jak dla mnie to jest wystarczajacy powod zeby olac ten film. najgorsza postac filmowa i najwiekszy “anty-bohater” ever. Vega i te jego nowe pitbullątka…

[quote=“mtl”]

[quote=“k@mil”]Pitbulla nowego kreca.
youtube.com/watch?v=NqnT8WOHERQ[/quote]

odpalilem sznur i zobaczylem, ze znow bedzie ten zjeb Majami - jak dla mnie to jest wystarczajacy powod zeby olac ten film. najgorsza postac filmowa i najwiekszy “anty-bohater” ever. Vega i te jego nowe pitbullątka…[/quote]

Do pierwszej części to startu nie ma, ale ten nowy oglądałem bez większej żenady z filmu na film będzie pewnie gorzej i zwiastuje poziom ciacho czy tych innych gówien które wyreżyserował.
W ogóle brakuje mi jakiegoś nowego polskiego, czy nawet zagranicznego filmu gangsterskiego z ciężkim, chamskim klimatem. chyba że coś ominąłem?

Triple 9. No tears for the dead (ale to bardziej jak koreański Johny Wick). Sicario. Narcos.

Dzięki, dwa ostatnie widziałem spoko się ogląda, resztę sprawdzę.

“Wołyń”: zwiastun filmu

film.onet.pl/zwiastuny/wolyn-zwi … ego/tqsehf

Choc uwielbiam wiekszosc (wazne: wiekszosc) filmow Wojtka S., to sie boje co to bedzie. Wszyscy podlewaja to ognisko (temat ukrainski) benzyna, bo teraz to na czasie w epoce dobrej zmiany. Ciekaw jestem, w ktora strone pojdzie ten film, bo rezyser lubi zajac “grube” stanowisko w niektorych tematach.

Ja się nie boję. Smarzowski nie jest miętką fają robiony. :wink: Poza tym film był kręcony na długo przed “dobrą zmianą” i dopiero różne zawirowania sprawiły, że nie udało się go ukończyć w zakładanym terminie. Ale co się odwlecze… Liczę na mocny strzał pokroju “Róży.”

Ekranizacja “Dziewczyny w pociągu” już w pazdzierniku.
Książka szału nie zrobiła, sam dałem się złapać na chłyty marketingowe ale film, gdyby dobrze zamieszać z fabułą, może być spoko.
youtube.com/watch?v=y5yk-HGqKmM

Arrival
youtu.be/wjnAgicf94Y
en.wikipedia.org/wiki/Story_of_Your_Life
Typ od Sicario, Enemy i Pogorzelisko nakręcił ten film. Jest szansa, że urwie dupę.

[quote=“totenkopfschmerzen”]Arrival
youtu.be/wjnAgicf94Y
en.wikipedia.org/wiki/Story_of_Your_Life
Typ od Sicario, Enemy i Pogorzelisko nakręcił ten film. Jest szansa, że urwie dupę.[/quote]

Hmmm… interesujace. Przypomina “Kule”.

ZAĆMA

“Przez ponad dekadę to ona była panią życia i śmierci. Słynęła z
okrucieństwa, często własnoręcznie katowała więźniów politycznych. Ponoć
umierała jako… gorliwa katoliczka. Losy płk. UB Julii Brystygier,
znanej jako “krwawa Luna”, opowie film “Zaćma”. Premierę zapowiedziano
na 26 października tego roku.”

Pewnie już wszyscy widzieli, ale odnotuję bo chyba nie było.
Słowacki kryminał o ex-ubeku, który - trochę inaczej niż Franz Maurer u nas - próbuje nie być chujem w nowym systemie. Zaczyna węszyć nie tam, gdzie powinien i wpada po uszy w gówno.
Dla wszystkich czechosłowakofilów i miłośników rodziny Stuhrów :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=UzRYh18IM5M

Deepwater Horizon. To będzie dobry film.

2 Likes

Darwin, s/f niski budżet, wygląda interesująco.

Rings, horror duży budżet, straszna kupa

MacGyver, nie wiem czy mieli jakikolwiek budżet :wink:

Chuj z budżetem :yum:, mistrza się nie da poprawić

Nie mam nawet słów na to jak biedny ten trailer jest.

Ciekawostka: to jest wersja poprawiona, pierwotna nie wytrzymała… naporu krytyki :lol:

BLAIR WITCH

hmmm…

to bedzie nie film a serial

Gniot pt. MacGyver to będzie serial. Sorry za zamęt.

1 Like