Napalm Death

Time Waits For No Slave

UK’s legendary grindcore masters NAPALM DEATH are currently recording their new album, “Time Waits For No Slave”, with producer Russ Russell. Drums have been tracked at Parlour Studios in Kettering and guitars, bass and vocals will be done at Foel Studios in Wales. The band will then return to Parlour for the mixing sessions. Expect the new album to surface in early 2009 via Century Media Records.

NAPALM DEATH bassist Shane Embury recently spoke to Paul Travers of Suite101.com about the band’s upcoming thirteenth full-length studio album. “We’ve got about seventeen songs together,” Embury said. “I guess it’s moving on again from the last album [2006’s ‘Smear Campaign’]. It’s still very fast and hopefully heavy. There’s a couple of strange kind of moments in the music, with a little more experimentation and a little more discordance in the guitar perhaps. I think Barney’s [Greenway] trying to move forward vocally in some areas like he did on tracks like ‘Smear Campaign’ and ‘Persona Non Grata’.”

napewno bedzie dobrze!

:smiling_imp:

jak dla mnie zajebista płytka :smiling_imp:

szczególnie ,Diktat``

fajne kawałki, ale brzmienie w ogóle mi nie siedzi

no wiesz, wydaje mi się że płyta wyciekła trochę za wcześnie i jak już wyjdzie nakładem wytwórni to mam nadzieje że brzmienie będzie lepsze, kawałki wchodzą aż miło- czekam na koncert w Krakowie :smiling_imp:

Miazga, z chęcią obadałbym na żywca.

[forum.hcxp.co/viewtopic.php … palm+death](Napalm Death [Wrocław, Kraków]

Wczoraj wpadł mi w łapki i mnie po prostu rozjebał istny ogień :smiling_imp:

narazie posluchalem jednego numeru i jest dobrze! jutro ogarne reszte.

git, szybko i soczyście od początku do końca nie ma lipy. jest to bardzo dobry album ale wole inne ND :smiley:

lepsza od dwóch poprzednich

Bardzo dobra plyta, na pewno lepsza od poprzedniej.

10+

Płyta miażdży dupsko. Niby stary dobry ND ale jakiś taki inny :smiley:

alez to jest dobry album! sprawił mi taka radochę jak nowa Phobia czy epka Suffering Mind :stuck_out_tongue:

Zassalem 3 dni temu i jakos do dzis jeszcze nie odpalilem… Moze zaraz to nadrobie :wink:

koniecznie! NxDx w doskonałej formie i zdecydowanie oldschoolowo! swietna płyta :stuck_out_tongue:

no to i ja skusze się jak tak zachwalacie

okładka w starym dobrym stylu :slight_smile:

coś pomiędzy “Utopia Banished” a “Death By Manipulation” a to jak najbardziej dobry zwiastun :smiling_imp:

[quote=“xkrzysiekx”]

koniecznie! NxDx w doskonałej formie i zdecydowanie oldschoolowo! swietna płyta :stuck_out_tongue:[/quote]

Jest dokładnie tak, jak mówisz :smiley: