New Model Army - From Here [2019]

NEW MODEL ARMY
cytując za Wikipedią:

“…angielski zespół nowofalowy, powstał w 1980 roku w Bradford. Od początku istnienia liderem, wokalistą oraz autorem i współautorem tekstów i muzyki jest Justin Sullivan…”

Próbka (dla nie znajacych) muzyczna:
myspace.com/newmodelarmymyspace

Stronka:
www.newmodelarmy.org

Fotka:
http://b7.ac-images.myspacecdn.com/00763/77/65/763545677_l.jpg

Osobista refleksja:

Uwielbiam ten band !!

[quote=“OKO”]Osobista refleksja:

Uwielbiam ten band !![/quote]

O to to! WORD!

[quote=“Guliwer”]

[quote=“OKO”]Osobista refleksja:

Uwielbiam ten band !![/quote]

O to to! WORD![/quote]

i ja się przyłącze :slight_smile:

Moje objawy uwielbienia wygladają tak:
img84.imageshack.us/img84/8931/obraz241vj2.jpg
img84.imageshack.us/img84/8931/obraz241vj2.18fdf0b7c5.jpg

Dobra kapelka, wokalista zdaje się dalej bez jedynki śpiewa, uparciuch :laughing:

Polecam ten kawałek:
pl.youtube.com/watch?v=SqOWBLugj9E

Może nie uwielbiam, ale bardzo lubię.

Świetny zespół, chętnie bym jeszcze ich zobaczył na koncercie…

[size=75]Muszę znaleźć kasetę video z ich występem jaki nagraliśmy w Bolkowie… Ależ to był wyjazd… :laughing: :wink: :smiley: [/size]

[quote=“Panda”]

O to to! WORD!

i ja się przyłącze :slight_smile:[/quote]

ja tez, ja tez!
mialem kiedys okazje pojechac na kocnert i - idiota - nie pojechalem

nigdy mnie jakoś super nie jarali, ale pare lat temu byłem na “solowym” (bo w sumie grało z nim jeszcze 2 typów) akustycznym koncercie sullivana we wrocławiu w 5 nutkach i mi sie bardzo podobało wtedy a i pare szlagierów NMA poleciało

W połowie lat 90-tych mój dobry kumpel strasznie przeżywał gig N.M.A. który to miał miejsce w katowickim „Mega Clubie”. Mordował mnie tymi opowieściami okrutnie. Ja słuchając płyt wyspiarzy nie byłem w stanie zrozumieć o co jemu tak do końca chodzi. Co mu się w tym graniu tak podoba.

Po kilku latach dane mi było wybrać się na fest w Bolkowie. Moja osoba znalazła się na nim raczej z ciekawości niż jakiejś fascynacji mrokiem i wampirycznym klimatem .

Oglądnąłem przy okazji gig grającego jako „gwiazda” New Model Army i powiem Ci, że nigdy wcześniej ani nigdy później żaden zespół nie spowodował tak radykalnej zmiany w mojej opinii na jego temat.

Ten występ to była magia!

Chyba warto zacząć przygodę z muzyką N.M.A. od ich występu na “żywca”.

nie polazłem na ich koncert u nas dwa razy i (podobnie jak w przypadku laibacha) bardzo żałuję. kurwa, człowiek jednak głupi jest czasem.

Podobno u nas są bardziej popularni niż w UK :slight_smile:

Mialem okazje ich widziec dwa razy i nie zaluje…kapela reprezentuje naprawde wysoki poziom na koncertach!..Poza tym to naprawde mili ludzie - bez gwiazdorstwa , ze tak to ujme…
Thunder And Consolation to wg mnie ich najlepsza plyta…poza tym lubie ich caly dorobek z maloma wyjatkami jak plyta -Carnival…

Rowniez widzialem dwukrotnie i za kazdym razem bylo git, choc zdecydowanie bardziej podobal mi sie koncert w Bostonie - maly klub, klimat, rzeklbym, intymny, koncert po czesci akustyczny (pod nazwa NMA, ale w sumie bardziej to byl Justin Sullivan & Friends, bo kompletnego skladu nie bylo, aczkolwiek spora czesc repertuaru stanowily kawalki NMA), w Uchu juz tego klimatu nie bylo…

Tak czy siak, lubie, nawet bardzo, a ulubione kawalki to White Coats i The Hunt - moglbym ich sluchac caly dzien na okraglo :wink:

znajomemu kiedys ch plyty kupowalem i przesluchalem z ciekawosci
osobiscie nie jaram sie nimi

bylem jak grali w warszawie ,w stodole o ile pamietam
fajny set ogolnie
chociaz przez przypadek troche trafilem na ten koncert,ale sie podobalo

maly klub, klimat, rzeklbym, intymny, koncert po czesci akustyczny (pod nazwa NMA, ale w sumie bardziej to byl Justin Sullivan & Friends, bo kompletnego skladu nie bylo, aczkolwiek spora czesc repertuaru stanowily kawalki NMA), w Uchu juz tego klimatu nie bylo…

dokładnie na trego typu koncercie sullivana byłem we wrocławiu, sporo numerów NMA + jakieś osoby ze składu NMA grające z nim, maleńki klubik, bez żadnych świateł, dymów i innych wielkoscenowych bajerów, tylko zespół na wyciągniecie ręki, miało to klimat

New Model Army Warszawa
Wtorek, 11. Lis 2008, 21:30
Hard Rock Cafe Warsaw (Złote Tarasy)

New Model Army Kraków
W listopadzie po raz kolejny zawita do Polski postpunkowa brytyjska formacja New Model Army.

Justin Sullivan i jego koledzy z zespołu zagrają 12 listopada (środa) w krakowskim klubie Rotunda (ul. Oleandry 1).

Bilety na koncert kosztują 45 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu występu. Dostępne są w sieciach Eventim.pl, Ticketpro.pl, Shortcut.pl oraz w Krakowie w klubie Studio (rezerwacje na www.klubstudio.pl).

:smiley: :smiley: :smiley:

[quote=“Don*Pedro”]New Model Army Warszawa
Wtorek, 11. Lis 2008, 21:30
Hard Rock Cafe Warsaw (Złote Tarasy)

New Model Army Kraków
W listopadzie po raz kolejny zawita do Polski postpunkowa brytyjska formacja New Model Army.

Justin Sullivan i jego koledzy z zespołu zagrają 12 listopada (środa) w krakowskim klubie Rotunda (ul. Oleandry 1).

Bilety na koncert kosztują 45 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu występu. Dostępne są w sieciach Eventim.pl, Ticketpro.pl, Shortcut.pl oraz w Krakowie w klubie Studio (rezerwacje na www.klubstudio.pl).

:smiley: :smiley: :smiley:[/quote]

Kurcze Kraków zaliczamy!

Ze tez kurwa nie bedzie mnie w macierzy 11. :cry: