Norma Jean

słaby kawałek i tyle. zobaczymy jak płyta.
co do promosingli to “Bayonetwork” kopał dupę :smiling_imp:

[quote=“wujek”]słaby kawałek i tyle. zobaczymy jak płyta.
co do promosingli to “Bayonetwork” kopał dupę :smiling_imp:[/quote]

Bayonetwork akurat tez byl w miare przebojowy i dosc przystepny, przynajmniej w porownaniu z tym, co wczesniej grali. wiec moze teraz tez bedzie dobrze.

to jest przystępny kawałek - John Cage “4’33” 8)

nowamuzyka.pl/youtube.php?id=6

[quote=“wujek”]to jest przystępny kawałek - John Cage “4’33” 8)

nowamuzyka.pl/youtube.php?id=6[/quote]

nie zamulaj gorącej rozmowy, man.

moim zdaniem, jako taki sukces(rozumiany jako sukces na scenie metalowej nawet czy jakiejs tam, bo nie ludzmy sie ze nagle radio eska ich zacznie puszczac) mieliby wieksze szanse podrozujac dawnym torem.

Mi sie bardzo podoba nowy kawalek. Tak dla odmiany :wink: Raczej nie watpie, ze nowa plytka skopie pupska.

Nowa płytka NORMA JEAN - Redeemer kopie dupsko i to zdrowo! Nie wiem skąd się wzięło to zwątpienie w ten przezajebisty band!

Nowa Norma Jean zabija. Nowa ścieżka obrana, połączenie najlepszych rzeczy z dwóch ostatnich płyt + nowe patenty. MIAZGA :slight_smile:

damn! jestem po 3 numerach, ale już nie mogłem się powstrzymać przed wyrażeniem opinii. ta płyta to jakiś total fakin killer! kolesie doznali chyba boskiej iluminacji - odstawiają poprzednią płytę i całe The Chariot o jakieś milion lat! przegięcie… “Amnesty Please” - czises! ten kawałek to po prostu magia.

EDIT: no nie mogę :slight_smile: płyta leci dalej i nawarstwia się tyle doskonałych patentów, że szczena opada

Zaczęło się… narazie miazga. :slight_smile:

po tym kawałku z myspace myślałem że to syf będzie

a jednak nie :smiley: płyta zajebista

juz sie balem ze bedzie gowno, a tu taka pyszniutka kupka mniam :smiley:

moje watpliwosci w duzej mierze zostaly rozwiane. choc blueprints… tez mi sie w gruncie rzeczy podobalo, to jednak nie do konca chcialbym, zeby cala plyta tak brzmiala. jest kilka bardziej przebojowych utworow, ktore troche brzmia jak gdyby obecny underoath zagral jeszcze troche ciezej, ale nowy uo tez mi sie podoba, wiec to na pewno nie minus. moim zdaniem lepszy material niz tez bardzo dobra o’ god the aftermath. caly czas jest to, za co ich lubie, a do tego bardziej klimatyczny niz poprzedni. do bless the martyr nie porownuje, bo to jednak troche “inna” norma jean niz ta dzisiejsza i nie oczekuje, ze powroca jeszcze do tamtego stylu z czasow z joshem (ale w koncu jest the chariot :wink: )

Jak sie podoba?
metalsucks.net/2013/06/24/ex … ou-got-it/

jest dobrze.

Fuck yeah Baby !!!

Juz nie moge sie doczekac. Po poprzeniej plycie poprzeczke maa postawiona wysoko.

Fragment z przesterami od 1.25 w gore urywa dupe ponizej ramion.

[quote=“s314ryt”]Jak sie podoba?
metalsucks.net/2013/06/24/ex … ou-got-it/[/quote]

bardzo :exclamation:

calos juz smiga raz tu raz tam

[quote=“s314ryt”]Jak sie podoba?
metalsucks.net/2013/06/24/ex … ou-got-it/[/quote]

Przypomniałem sobie tym numerem, że nigdy nie spotkałem się z kaszaną z ich strony. Nowy album do sprawdzenia.

obrazek:
altpress.com/aptv/video/vide … t_at_fifty
kosi płyta :exclamation: