[ oi! / skinhead hardcore ]

Tym razem nowa ekipa z Serbii.

Class System, w sumie mało dziewczyn śpiewa w podobnych klimatach, tutaj taki Oi!/UK82 na naprawdę dobrym poziomie.

Nabat wydało nową płytę, z tego co osłuchiwałem szału nie ma ale ten numer jest naprawdę słodki.
Acha, okładka ja pierdolę, jaki koszmar…

Ale niespodzianka. Kawalek spoko. Okladka ujdzie w tloku.

Shep Wooley - I want to be a skinhead like me Dad
Kawałek powstał w 1975, usłyszenie orginalnej wersji jest chyba nieosiągalne ale Shep zagrał na banjo (?) specjalnie dla Was. To chyba jakiś folk był. 100% angielskich klimatów, fajna rzecz.

The Young Ones , wrócili po około 10 latach przerwy. Jakbym miał ich porównać to powiedzmy że miks wczesnych Cockney Rejects i Vanilla Muffins. Energetyczne, chórkowe granie, bez ciężkich brzmień ale zadziorne. Nadchodzi nowa płyta…

Kilka nowości.

lubię w sumie takie porównania, więc napiszę że ta kapela to łącznik między bardziej chropowatym graniem typu No Heart a tym bardziej miłym, typu Seaside Rebels. Czy to oznacz, że sprzedadzą dwa razy więcej płyty?

No-Heads - PRESSURE CRACKS

Zeroskinowski, dobry Oi! z Portland, 161 może puszczać znajomym bez ryzyka siary czy coś

Death Ridge Boys - Right Side of History

Panda wkleił nowy numer, ja za to koszulkę, oficjalna na Europe Wschodnią.
więcej info na www.badlook.pl

Nowa EP’ka Damagers z Kanady.

odpal od drugiego numeru - klasycznie dla tego wątku, 4 numery, w tym pół jednego to intro, zero informacji, okładka stworzona z myślą, żeby przeoczyć ją wśród innych.
zostaje sobie życzyć nagrania jeszcze czegoś

Street Weapon

Taka tam składanka.

Nie wiem jakim cudem przegapiłem to wydawnictwo a płyta ma już prawie rok. W temacie jedna z najlepszych rzeczy jaka ukazała się w 2018 roku.

Zapowiada się sroga składanka.

Göta Virke, Szwecja. Bardziej rockowe granie, naprawdę dobrze się zapowiada!

Göta Virke bardzo obiecujące, czuć stare angielskie brzmienie a najbardziej chyba 4-Skins.

Szwecja ponownie, przedstawiać nie trzeba. Moim zdaniem ok ale bez szału.

Nowy L.B.T.S.

Tchernobyl, Francja demo na kasecie wyprzedane, niespodzianek nie ma, lipy nie ma

• nowa epka od Fuerza Bruta

Składanka/podsumowanie 2018 roku.

Zanosi się na dobry materiał tej supergrupy.

tutaj 3 numery

Nowy kawałek od chłopaków z Junto.