Petycja do Adminów Good Night White Pride w grafice forum

[quote=“matoł”]

dzięki za fachową lekarską opinię…widzę że potrafisz wyczuć sprawę na odległość. Dzięki .
dla mnie bzdura i Królik zakończył osobistym wjazdem temat - ale że lekarz, to wie co mówi.[/quote]

Nie jest to wcale lekarska opinia. A ja szczerze mam nadzieję, że jednak tę sprawę za jakiś czas na spokojnie przemyślisz.

zaczynam coraz mniej rozumiec z tego calego tematu
czuje sie tak samo skolowany kiedy czytam belkot z drogi legionisty ;D

Zagłosowałem na tak bo pomimo formy załatwiania tej sprawy dobrze by było jednak czymś wypełnić tą pustą przestrzeń do góry. Póki nie ma chętnych na reklamy (bo rozumiem, że skoro nie ma tam nic to ich nie ma), dobrze by było umieścić tam jakieś loga związane ze sprawą.

No ale decyzja nie należy do mnie :slight_smile:

caramba, pasazer, ciuchy, ciuchy, gnwp. wszystko na sprzedaz. no wezcie sie ogarnijcie.

Luźna propozycja tak na marginesie. W tytule strony hard-core.pl podtytuł “bez uprzedzeń”. Można też zagospodarować ikonkę w pasku adresu przeglądarki. Dziękuje za uwagę.

Czyli dla Ciebie powodem dla którego należałoby umieścić tu GNWP nie jest słuszność tego twierdzenia, tylko fakt, że można za niego dostać w mordę? Coraz mniej Cię, matoł, rozumiem. :slight_smile:

http://forum.hcxp.co/t/zanim-cokolwiek-napiszesz-zapoznaj-sie-z-zasadami-tego-forum/10026/1

Jeśli dla Ciebie zasady tego forum nie są wystarczająco oczywiste, to chyba niewiele możemy poradzić. Chociaż może kwestia taka, że do niektórych po prostu łatwiej trafia pismo obrazkowe. :slight_smile:

Generalnie podpisuję się pod wszystkim co napisał Wolf. Szczególnie pod

Zróbcie jak bodajże AWS swego czasu, zhackujcie w nocy stronę i wrzućcie obrazek, modzi nie usuną, no bo nie wypada usuwać tak ważnego światopoglądowo obrazka.

Tak na poważnie to proponuję, żeby wszyscy co są na TAK zmienili sobie avatary an GNWP. Przy odpowiedniej aktywności logo będzie bardziej widoczne niż jak by było między migającymi reklamami.

Jestem na NIE.

do wyjebki.
nie przeczytałem posta nad sobą i chciałem napisać identyczną rzecz o avatarach.

A ja jestem na tak i przyrównywanie tego forum do plakatu na koncert jest dość biedne, obserwując to i owo widzę, że to już jest coś więcej niż tylko zwykłe forum.
Argument typu, że różne znaczki można by wstawiać też do mnie nie przemawia, bo chyba GNWP jest najbardziej uniwersalny ze wszystkich. Od zawsze były różne trendy, ale postawa antyfaszystowska to było to co zawsze łączyło wszystkie części sceny niezależnej.

Jeżeli pasek jest tylko do zastosowania komercyjnego to również mogę się dorzucić aby GNWP się tam znalazło. Swoją drogą chyba nigdy nie widziałem aby ten pasek był do końca zapełniony reklamami, ale to może wina rozdzielczości monitora 8)

dubel

Gówno tam.

Racja.

[quote=“metal and hell”]Jakbyś Matoł wiedział ile do daj znać na PW, pewnie znajdzie się kilka osób które by w to weszły. Jeżeli trzeba za taki znaczk płacić, to płaćmy :slight_smile:
Cytując kasyka: “bo dziś się dzieją rzeczy jakich niedawno nie robił nikt” chcę powiedzieć, że sprawa w środowisku punk od lat nie jest już taka oczywista. Cała dyskusja 20 lat temu nie miała by miejsca nawet. Znaczek wisiałby i nie byłoby rozkminy: “Po co ?”. Dziwne, że to już nawet we własnym gronie nie jest już tak klarowne. Sądzę, że takie dookreślenie się w tym właśnie miejscu jakim jest FORUM jest istotne, a ja nie dałbym ręki sobie uciąć za poglądy w sprawie dyskryminacji rasowej, czy narodowej części userów. Mogę oczywiście stroić sobie żarty pisząc coś o Farnej, Air Maxach i innych konsolach, ale po co. Nacjonalizm to dla mnie chujnia oczywista, a hardcore jest miejscem gdzie trzeba o tym mówić, a potem zaczynać mówić od początku.[/quote]

Jak to się mówi? Word, czy coś takiego… - w każdym razie dobrze powiedziane!

[quote=“syn abrahama”]

[quote=“metal and hell”]Jakbyś Matoł wiedział ile do daj znać na PW, pewnie znajdzie się kilka osób które by w to weszły. Jeżeli trzeba za taki znaczk płacić, to płaćmy :slight_smile:
Cytując kasyka: “bo dziś się dzieją rzeczy jakich niedawno nie robił nikt” chcę powiedzieć, że sprawa w środowisku punk od lat nie jest już taka oczywista. Cała dyskusja 20 lat temu nie miała by miejsca nawet. Znaczek wisiałby i nie byłoby rozkminy: “Po co ?”. Dziwne, że to już nawet we własnym gronie nie jest już tak klarowne. Sądzę, że takie dookreślenie się w tym właśnie miejscu jakim jest FORUM jest istotne, a ja nie dałbym ręki sobie uciąć za poglądy w sprawie dyskryminacji rasowej, czy narodowej części userów. Mogę oczywiście stroić sobie żarty pisząc coś o Farnej, Air Maxach i innych konsolach, ale po co. Nacjonalizm to dla mnie chujnia oczywista, a hardcore jest miejscem gdzie trzeba o tym mówić, a potem zaczynać mówić od początku.[/quote]

Jak to się mówi? Word, czy coś takiego… - w każdym razie dobrze powiedziane![/quote]

my będziemy mieć znaczek a i forum sie wesprze przy okazji 8)

[quote=“maciek”]

Czyli dla Ciebie powodem dla którego należałoby umieścić tu GNWP nie jest słuszność tego twierdzenia, tylko fakt, że można za niego dostać w mordę? Coraz mniej Cię, matoł, rozumiem. :slight_smile:

http://forum.hcxp.co/t/zanim-cokolwiek-napiszesz-zapoznaj-sie-z-zasadami-tego-forum/10026/1

Jeśli dla Ciebie zasady tego forum nie są wystarczająco oczywiste, to chyba niewiele możemy poradzić. Chociaż może kwestia taka, że do niektórych po prostu łatwiej trafia pismo obrazkowe. :slight_smile:[/quote]

jak to nie czytanie innych postów (kontekst dyskusji, analogie, gadki szmatki) ułatwia budowanie własnych teorii :slight_smile:. A nie rozróżnianie analogi od argumentów dodaje uroku :smiley:
Ale w sumie co tam wiem - ważne że rozróżniam obrazki - jakbym był po studiach to może dałbym radę z pismem :laughing:

Co do potrzeby podkreślania że naziolstwo jest złe, to się zgodzę, że powinno się to podkreślać. To, co dla “starszego” pokolenia było taką oczywistością że nawet o tym nie mówiono, dla “młodszego” oczywistością nie jest bo nikt im o tym nie mówił. Nawet na tzw. scenie spotyka się młodych ludzi którzy tyle się już nasłuchali o tolerancji, że są święcie oburzeni gdy ktoś nie toleruje nacjonalistów/nazistów, bo przecież nieważne jest jakie poglądy ma człowiek. Otóż jest ważne i należy o tym przypominać.
Znaczek GNWP mógłby oczywiście pełnić tą rolę, ale w reklamach? Byłby zajebiście wielki i swoją nachalnością aż zachęcałby do ironicznych i zjadliwych komentarzy (nawet ludzi którzy wlezą tu przypadkiem). Może gdzieś na dole, z boku wygospodarować nieco miejsca żeby każdy to widział i podświadomie pamiętał, ale żeby nie waliło po oczach jak reklamy portek czy deskorolki?

Moja propozycja :slight_smile:

Ja bym dodał jakiś napis comic sansem, druty kolczaste i trochę czaszek.

:laughing: :laughing: :laughing:

[quote=“Long Dong Silver”]

Czemu nie? :slight_smile: Na tak, bo rozumiem matoła zamysł.

Ale:

Dokładnie, po co? Przecież stanowcza większość userów jest przeciw gównu. Zatem?[/quote]

mam swoj mozg,mam wyjebane

piles-nie pisz. hahaha sorry chlopaki :blush:

Żeś kurna wyskoczył… :laughing: