[ podcasty ]

jakie macie ulubione?
ja jaram sie the instance, podcast o tematyce zwiazanej z world of warcraft,no i czasem jakies inne z blizzarda poleca, bardzo fajna rzecz

Ricky Gervais ma dobre podcasty ale trzeba lubic kolesia i znac jego poczucie humoru… przedstawia nam on glownie w nim poglady i orginalny oglad na swiat Karla Pilkingtona- kolegi z ilorazem inteligencji 83
:smiley:

a co to jest podcast?

Czytałem już parę definicji i ciągle nie mogę zajarzyć ocb 8)

brainwashed 8)

same nooby tu,haha

democracy now, cup jurney(w sezonie nhl) i jeden deskowy volcoma. takie na obecna chwile mi sie sciagaja

rzucisz linkiem do podcastu volcoma?
jest na ich stronie?
(sorry za lenistwo)

[quote=“consumed by your poison”]rzucisz linkiem do podcastu volcoma?
jest na ich stronie?
(sorry za lenistwo)[/quote]

ja przez iTunesa zasysam, taze wchodze sobie do sklepu, subskrybuje i mam :wink:

[quote=“dloogi”]

Czytałem już parę definicji i ciągle nie mogę zajarzyć ocb 8)[/quote]

Audycja do zassania z internetu, najczęściej jako zwyczajne mp3. Nie wiem jak można to prościej wytłumaczyć.

Ja słuchałem Schwinga, po znajomości:

schwing-podcast.blogspot.com/

[quote=“monar”]Ricky Gervais ma dobre podcasty ale trzeba lubic kolesia i znac jego poczucie humoru… przedstawia nam on glownie w nim poglady i orginalny oglad na swiat Karla Pilkingtona- kolegi z ilorazem inteligencji 83
:smiley:[/quote]

jak dla mnie Karl jest mistrzem co ja pisze mistrzem on jest geniusz po prostu
youtu.be/2fPG63GsPUA

Karl thinks he looks Polish
youtu.be/enq1A8d5_9o

te po naszemu
AgenTomasz - przeglad newsow ktore w newsach sie dziwnie nie znalazly ponad godzina dobrej zabawy ]
agentomasz.pl/

Klub Trojki - znana chyba wszystkim audycja [uwaga pliki dlugo tam nie wisza :frowning: ]
polskieradio.pl/Podcast/ed6d … 7272510f0d

Tok Fm Fantastycznie – o science fiction ale to temat chyba juz zakonczony a szkoda :frowning:
tok.fm/TOKFM/0,116512.html

Studio Reportazu Polskiego Radia – ostatnio cos nie zaktualizowane ale za to jakie archiwum
www2.polskieradio.pl/reportaz/archiwum.asp

po angielsku
Jay and Silent Bob – panowie nic sie nie zmienili ciagle tylko drugs/sex/filmy/komiksy, prawie 2 godziny beki
smodcast.com/channels/jay-silent-bob-get-old/

Daily Bacon – ciekawi goscie, fajnie sie slucha pomimo tego ze prowadzacy gadal by tylko o sobie
bbc.co.uk/podcasts/series/dailybacon

Friday Comedy Night – 20 kilka minut skeczy z tego co sie aktualnie dzieje w UK i na swiecie
bbc.co.uk/podcasts/series/fricomedy

Mark Kermode and Simon Mayo’s Film Reviews – swietna audycja o filmach, podobno juz tak jada ponad 10 lat na antenie
bbc.co.uk/podcasts/series/kermode

More Mayo – tez tak troche do smiechu
bbc.co.uk/podcasts/series/mayo

Lucy Kellaway – ekonomia/zarzadzanie troche z innej perspektywy
podcast.ft.com/index.php?sid=18

kopalnia plikow do zassania
bbc.co.uk/podcasts

[quote=“kmh”]Ja słuchałem Schwinga, po znajomości:

schwing-podcast.blogspot.com/[/quote]

schwing ma 124 odcinki? :smiley:
wymiękłem gdzieś po czwartym…

The Guardian Politics Weekly
The Guardian Focus

Podcasty Dan’a Carlin’a: Hardcore History (historyczne, szczególnie polecam sześcioczęściowy temat o upadku Republiki rzymskiej) i Common Sense (polityczne, też dobre)

dancarlin.com/

1 Like

A jakies muzyczne ktos poleci?
Poszukalem troche po nazwach wytworni, ale chyba tylko Relapse jeszcze wypuszcza jeszcze podcasty.

mattandmondo.tumblr.com/

jedyny podcast jaki słuchałem, też a propos muzycznych

[quote=">michal<"]A jakies muzyczne ktos poleci?
Poszukalem troche po nazwach wytworni, ale chyba tylko Relapse jeszcze wypuszcza jeszcze podcasty.[/quote]

ALTERNATIVE PRESS MAGAZINE
altpress.com/podcasts

jak dla mnie najlepszy podcast swiata

smodcast.com/channels/tell-em-st … e/page/17/

malutka probka

youtu.be/JVIpYUB0FK4

youtube.com/watch?v=0aegCTP6 … 7YdfjapAqA

ktos sie skusil? polecam odcinek 127 :slight_smile:
smodcast.com/episodes/unflushable/

nic nie stoi na przeszkodzie by potem posluchac od samego poczatku :slight_smile:
to bedzie ponad kilkaset godzin niezlej beki + kilkanascie godzin podcastow z ich bandcamp-u (tu juz trzeba zaplacic za nie)

tellemstevedave.bandcamp.com/