[ polski rap ]

youtube.com/watch?v=SzNQ2cnKUAQ

a se wrzuce, znam gości.

Jak tam nowy Włodi ? Jak dla mnie solidna płytka, dobrze się słucha.

Włodi pozytywnie mnie zaskoczył. Pelson nagrał dwie nędzne epki, których nie da się słuchać, eldo najnudnieszą płytę świata. Myślałem, że z włodim będzię podobnie, a tu proszę, całkiem dobrze się tego słucha.

Najgorszy polski “producent” Robert M, dziad Borysewicz i Sobota stworzyli kwintesencję tego co najgorsze w rapie i w ogóle w muzyce. Teledysk do tego to kurwa jest wyżyna cebulowego kiczu. Wrzucam jako ciekawostkę bo to jest taki syf, że aż w to nie wierzę. Gorzej chyba się nie da :laughing:

youtube.com/watch?v=FPR3J2-kHwI

[quote=“sven”]Najgorszy polski “producent” Robert M, dziad Borysewicz i Sobota stworzyli kwintesencję tego co najgorsze w rapie i w ogóle w muzyce. Teledysk do tego to kurwa jest wyżyna cebulowego kiczu. Wrzucam jako ciekawostkę bo to jest taki syf, że aż w to nie wierzę. Gorzej chyba się nie da :laughing:

youtube.com/watch?v=FPR3J2-kHwI[/quote]

To jest taka chujowizna, że aż słów brakuje. Ogólnie ten cały projekt Rozbójnik Alibaba, to jest dramat i żenada.

Jest odsłuch całego mixtape’u PRO8L3M. Tak jak zapowiadali wszystko na polskich ejtisowych samplach. Oskar stylówa nie do podjebania, najciekawsza nawijka na scenie i dobre storytelingi. Dobra rzecz!

youtube.com/watch?v=alUDErfhJdw&feature=youtu.be

truszurs odsluch, zobaczymy youtube.com/watch?v=AKMZflR … j98Syu04Zo
e: wkurwiony jez na razie na prowadzeniu. moze to kac skurwiel, a moze naprawde nie jest zle.

[quote=“sven”]Jest odsłuch całego mixtape’u PRO8L3M. Tak jak zapowiadali wszystko na polskich ejtisowych samplach. Oskar stylówa nie do podjebania, najciekawsza nawijka na scenie i dobre storytelingi. Dobra rzecz!

youtube.com/watch?v=alUDErfhJdw&feature=youtu.be[/quote]

Zajebiste to jest.

Fakt, mega dobre!

ja sie jakos nie moge przekonac. zmeczylem sie przy pierwszych kilku numerach.
ostatnio na powierzchnie wyplynal taki typek youtube.com/watch?v=ATBW9Ne … XKfoz6HYYG
prawilnie przypominam, ze jesien od dzis, a wiec maz x chok x zielichowski wracaja na glosniki. i rap addix lp.

youtube.com/watch?v=QiJd0vlXy84

:laughing:

pojebusy

youtube.com/watch?v=39TCStrP6Lo

dobra rzecz

youtube.com/watch?v=7Z3SPGpUy8w

Nowy Łona

youtube.com/watch?v=-B-vASt4xnI

lona w formie, jest dobrze

może będzie okazja zobaczyć wariatów na żywo, jak się jarałem pierwszymi płytami to nie było okazji:

youtube.com/watch?v=bmLZ70WiJvQ

youtube.com/watch?v=K6G9Ap3cWNM

Koldi x Jaco x Quebonafide x Rzabka x WIEM ŻE MOGĘ :smiley:

K.O.D. Ulic/ILLFunk

soundcloud.com/irakkash

Rapy to generalnie rejony rzadko przeze mnie badane, znam i lubie debiutancki Kaliber44, AJKS tez na <a mowili, ze nie dozyje zimy…> robili wielkie nadzieje… Jak ktos ma lepsze rozeznanie to moze zarzucic jakies godne uwagi namiary na death i psycho rapy :slight_smile:

Sporo muzy w tym wątku, to zapodam trochę publicystyki :wink:

natemat.pl/122625,peja-szczerze- … -politykow