Pomoc dla Daniela - podpisy w sprawie ułaskawienia!

W linku do profilu, na dole strony, macie całą historię sprawy niesłusznego skazania i historie wrocławskiego załoganta, którego to spotkało. Znany jest nie tylko (starszym) punkom i skinom z Wrocławia ale działalności charytatywnej itp. Sprawa została w sumie zmontowana na styku policja/dilerzy, której przypadkową (??) ofiarą został właśnie Daniel.
Jak się pojawi coś nowego, będziemy informować. Oi!

Proszę o pomoc dla siebie i mojej rodziny.
To nie żart.
Jestem kolejną osobą niewinnie skazaną, tak jak Tomasz Komenda i inni niewinnie skazani przez polskie Sądy, dla lepszej statystyki w Sądzie, prokuraturze, policji i dla lepszego samopoczucia polityków. Za 2 tygodnie mam iść do więzienia na 2 lata i 6 miesiecy za coś co nie zrobiłem.
Ja, moja rodzina, przyjaciele zbieramy podpisy pod ulaskawieniem mnie u Prezydenta.
Proszę Cię o pomoc. Pomóż mi składając podpisy i nagłaśniający sprawę wśród swoich znajomych.
Więcej informacji na stronie Daniel Giełda jest niewinny.
https://www.facebook.com/Daniel-Gie%C5%82da-jest-niewinny-373267639902902/

Link do listy do podpisów o ulaskawienie do Prezydenta.
https://drive.google.com/…/1I0MYqrlGekmy5hkjQloifN-O9…/view…

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYPEŁNIENIA:

1. Osoba popierająca prośbę wpisuje się tylko raz.
  2. W polu „identyfikacja” proszę wpisywać tylko prawdziwe dane ponieważ listy mogą być wybiórczo sprawdzane w celu potwierdzenia autentyczności podpisów.
  3. Do identyfikacji osoby popierającej prośbę może służyć np.: numer dowodu osobistego, numer prawa jazdy, numer paszportu, adres zameldowania (proszę nie wpisywać adresu zamieszkania), numer NIP, numer PESEL, …
  4. Lista nie musi być zapełniona w całości.
  5. Najdalej do poniedziałku rano listy powinny trafić do mojej żony (gielda77@gmail. com) Najlepiej w wersji oryginalnej ale jeżeli to będzie niemożliwe prosimy o przesyłanie fotografii list na adres mejlowy. W przypadku list wysyłanych w formie fotografii będziemy z każdym umawiać się na odbiór/ dostarczenie ich w wersji oryginalnej (docelowo tylko oryginalne listy muszą być złożone do dokumentacji prawnej).
  6. Można też umówić się bezpośrednio z moja żoną na złożenie podpisu.

Z góry dziękuję
Daniel Giełda Miszkurka

https://www.facebook.com/Daniel-Giełda-jest-niewinny-373267639902902/

1 Like

Moj google docs pokazuje ze to pdf i kiedy go otwieram nie ma tam tabelki (bo pdf?)

A tak poza tym: to jest publiczny dokument, w którym prosicie o wpisywanie PESEL i imienie i nazwiska?
Nie róbcie jaj!

EDIT: przemyślałem temat :slight_smile: teraz zakładam, że ten dokument to szablon do wydruku i do zbierania fizycznych podpisów. Jeśli tak to warto to jakoś opisać sensownie :+1:

Mój błąd, nie napisałem, że ja tylko informuję o sprawie, nie organizuje zbiórki.
Napisz jak mam sformułować pytanie, a zadam je na profilu FB, nie chcę żeby to się zmieniło w ‘sprawy techniczne’, na które ja osobiście nie mam wpływu.

Można będzie podpisywać osobiście na koncercie w CRK, 12.02.20.

1 Like

Ten temat został automatycznie zamknięty 60 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.