[ powerviolence ]

zna ktoś jakieś fajne zespoły oprócz tych bardziej znanych?:slight_smile: (Spazz, Infest, charles bronson itp)…

ja juz pisałem o dobrych kapelkach nie bede sie powtarzał :wink:

To moze: **Logical Nonsense ** z Nowego Mehiko

Yacopsae i sanity’s dawn zapomnieliscie o najwazniejszych :>

Nie wolno zapomnieć o kultowym : There Is No Escape :exclamation::!::!:

:smiling_imp:

yacopsae rozpierdala!":stuck_out_tongue:

Fuck On The Beach?

a Yacoepsae to wymiot w najlepszym tego slowa znaczeniu :]

Charles Bronson i tak jest de bes :smiley: mam ich we frendsach na majspejsie :stuck_out_tongue: sami mnie dodali :stuck_out_tongue: lans 8)

MAN IS THE BASTARD, NO COMMENT, LACK OF INTEREST, LOW THREAT PROFILE, DESPISE YOU, STAPLED SHUT, VISUAL DISCRIMINATION, CAPITALIST CASUALTIES, …

www.625thrash.com

www.sixweeksrecords.com

www.deepsixrecords.com

co do Fuck on the beach od dłuższego czasu szukam ich szirtów, neiwiecie gdzie można załapać? czy ewentualnie widzieliście gdzieś.

wejdź na 625thrash.com i tam poszukaj po linkach(do wytwórni, distr itp)…gdzieś tam cos na ten temat powinno być…znalazłem tam dużo fajnych rzeczy… :wink:

No comment, Infest. Zajebisty Mind Eraser.

Kiedyś jak robiłem koncert, grała u mnie taka bardzo fajna kapelka z Orzesza Dissapointed. Ale niestety już nie grają.

Real Reggae.

Ze świeżych odkryć polecam istniejące od jakiegoś czasu (chyba) Slight Slappers. Japończycy się nie pitolą.

edit. ciekawostka

myspace.com/intheshitboston

A oto wiadomość od pana z przesadnie gloryfikowanego przez pewną osobę Man Is The Bastard

:laughing:

Pignation z “You Would Hate To Know” - jak dla mnie swiatowa czolowka gatunku

haha to zdanie to chyba cytat z folderu reklamowego shing records sprzed 8 lat :wink:

www.myspace.com/combatwoundedveteranband

www.myspace.com/guyanapunchline

kurwa… Pignation z tamtego okresu rozpierdalalo… i bylbym bardzo szczesliwy gdyby to granie wrocilo :slight_smile:)

MIND ERASER
SCAPEGOAT
SUFFER
PURITY CONTROL
MINDLESS MUTANT
SOUL SWALLOWER
IRON LUNG
THE ENDLESS BLOCKADE
VACCINE
SEPTIC SURGE
APARTMENT 213
SEVERE
BOOKBURNER
GET DESTROYED!
KALI
TREMBLING HANDS
BRAINIAX
WARZONE WOMYN
WHITE MALE DUMBINANCE
i jest jeszcze tego trochę

gatunek ma się dobrze, wbrew temu co jeden zarozumiały typ twierdzi

Das Oath - spadkobiercy C. B.

A chodzi mi pogłowie jeszcze taki młody zespół o “wampirycznej” nazwie, ale za cholerę nie mogę pokleić co to.