[ problem techniczny ]

musialam sobie zalozyc i aktywowac nowe haslo, bo nie moglam sie zalogowac na stare, mimo ze go nie zapomnialam ani nie popelnilam bledu przy wpisywaniu. bardzo dziwne.

…no proszę. Mam nadzieję, że zaoszczędzisz nam tworzenia nowego tematu, jeśli następnym razem zgubisz klucze do mieszkania, albo ucieknie Ci autobus.

95% takich historii konczy sie zdaniem: “O kurcze, Caps Lock”. :wink:

haha, właśnie miałem to napisać :smiley:

36 crazycapslockers :smiling_imp:

o kurcze, no sorry za zalozenie takiego tematu, po prostu nie wiedzialam o co chodzi i myslalam, ze ktos mi odpowie na to pytanie lol
No i chyba juz wiem, az mi sie wierzyc nie chce :confused:

Zasadniczo istnieje szansa, że coś się pomieszało w bazie danych i Twoje hasło uległo zmianie ale raczej jest 99% szans, że wina leży po stronie użytkownika

nie wiem co można więcej napisać w tym temacie właściwie…

Wlasciwie to chyba juz nic wiecej:> W kazdym razie dzieki za probe “rozjasnienia mojego umyslu” :wink:

Czy tylko ja widzę niektóre słowa podlinkowane reklamami?

gówno jakieś Ci się zalęgło na komputerze. ściągnij to - programosy.pl/program,adwcleaner.html rób co każą i wszystko wróci do normy :slight_smile:

możesz wskazać konkretne posty? ten problem pojawił się ponad rok temu przy okazji kont użytkowników zabezpieczonych słabymi hasłami - boty przejmowały kontrolę i edytowały stare posty, wstawiając pozycjonowanie stron.

stąd też była akcja z wymuszoną zmianą haseł na mocniejsze, która w konsekwencji doprowadziła do oskarżenia nas o nazizm. :slight_smile:

Miałem to samo, restart systemu dopiero pomógł.

na prawdę polecam swój sposób. dosyć regularnie łapię tego wirusa hehe

[quote=“maciek”]

możesz wskazać konkretne posty? ten problem pojawił się ponad rok temu przy okazji kont użytkowników zabezpieczonych słabymi hasłami - boty przejmowały kontrolę i edytowały stare posty, wstawiając pozycjonowanie stron.

stąd też była akcja z wymuszoną zmianą haseł na mocniejsze, która w konsekwencji doprowadziła do oskarżenia nas o nazizm. :slight_smile:[/quote]

Są to przeważnie różne słowa w losowych miejscach.
Do tego pojawia mi się takie puste okienko z napisem click.status-code.net :mrgreen:

Czy ktoś może aktualizować baner Bene Cove? Już końcówka lutego :wink:.
Zresztą ten z koncertem też już aktualny nie jest.

widzę parę wątków o problemach z wysyłaniem wiadomości, u mnie na odwrót - mam komunikat co jest grane:

[quote]Masz obecnie 1 wstrzymaną prywatną wiadomość z powodu pełnej skrzynki
Wypuść wszystkie wstrzymane wiadomości… zostaną posortowane do właściwych katalogów, jeśli dostępna jest wystarczająca ilość miejsca.[/quote]

ale jakby ktoś mógłby na jeszcze bardziej ludzki to przetłumaczyć, szczególnie to pogrubione. usunąłem już trochę starych wiadomości, ale ta najnowsza przychodząca się nie pojawia.

Od jakiegoś czasu nie wyświetlają mi się zdjęcia.

Widzę tylko napis:

Image

Ma ktoś podobny problem?

Mam nową wiadomość, której nie mogę odczytać… :wink:

NWO rozsyla trojany :smiley: