Prophets Of Rage

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o powstaniu nowej supergrupy złożonej z muzyków RATM oraz Chucka-D (Public enemy) i B-Real (Cypress Hill).

Bodajże wczoraj w necie pojawiło się pierwsze nagranie dobrej jakości, oczywiście z Killing in the name of:
youtube.com/watch?v=gZl4ZgpO1YE

Na yt mozna tez znalezc sporo amatorskich nagrań z telefonów, grupa wykonuje głównie numery RATM oraz kilka utworów PE / CH. Gdzieś jest nawet nagranie z coverem Beastie Boys :wink:

Co sądizcie o takim składzie? Ja po odsłuchaniu tego live w dobrej jakości z chęcią bym sprawdził ich na żywo :wink:

odgrzewanie muzycznych kotletów które nie powinny być odgrzewane + za dużo politycznego gówna wokół tego składu

śmierdząca sprawa

raczej nie dla mnie

[quote=“Mlody_STP”]
Co sądizcie o takim składzie?[/quote]

Sądzę, że ten świat upada na psy. Ale zapewne taka supergrupa zarobi trochę kasy. Mejk amerika pej łanc agen :laughing: :laughing: :laughing:
Mimo, że lubię RATM to bym się nie jarał na myśl reunion, a w takim wydaniu to całkowicie niestrawne…

Tu się zgodzę w 100%, odcinanie kuponów i hajs się na pewno zgadza :slight_smile: ale z sentymentu do RATM chętnie bym poszedł chociaż na taki koncert, bo na RATM w komplecie raczej nie ma co liczyc poki co :stuck_out_tongue:

Nie ten dział :wink:

Mnie już żadne reaktywacje nie zdziwią, w obojętnie jakich konfiguracjach.
Prophets Of Rage - obejrzałem kilka video z pierwszego koncertu, dla mnie całkiem spoko to wypadło. Ale że dla $$$ jest to zrobione to oczywista oczywistość.

I zgodzę się z Pandą - nie ten dział…

Nowy numer:

Cała EP’ka:

Niestety trochę bida :stuck_out_tongue: Po takim składzie spodziewałem się raczej większego ciosu, a tu taki przeciętniak.

oj bardzo to słabe.
Tim Commerford ma lepszy skład- WAKRAT
https://www.youtube.com/channel/UCX1joYn7oT10nbhC7IGk-2g/videos

przesłuchałem i już nie dam drugiej szansy :wink: słabe strasznie

Brakuje przede wszystkim powera za to Morello w formie i w sumie dla niego warto ten materiał przesłuchać.

Prophets Of Rage ! na Opener 2017

1 Like

Od jakiegoś czasu zdarza mi się, że słucham tej epki. Na początku myślałem, że to muzyczny żart hehe. Po kilku tygodniach mogę stwierdzić, że jest OK. Natomiast to co zrobili z kawałkiem BB No Sleep Til Brooklyn (Cleveland) to są jaja. Te solo w środku to można było sobie darować.

Anyway, na openera chyba się wybiore.

Pozdro!

bieda to malo powiedziane. padaka na kacu

Mi jakoś nie podchodzą, choć czasem lubię sobie posłuchać RATM jak i reszty osobno.

1 Like

Ciekawe czy nagrają jakaś płytę czy po prostu przyjadą z coverami. Jak tylko covery to będzie to przynajmniej dziwne…

Wklejam z jakiegoś gigu z yt:

1 Prophets Of Rage - Prophets Of Rage
2 Guerrilla Radio - Rage Against the Machine
3 Bombtrack - Rage Against the Machine
4 Miuzi Weighs A Ton - Public Enemy
5 People of the Sun - Rage Against the Machine
6 Take The Power Back - Rage Against the Machine
7 (Rock) Superstar - Cypress Hill
8 Testify - Rage Against the Machine
9 Hand On the Pump - Cypress Hill
10 Can’t Truss It - Public Enemy
11 nsane in the Brain - Cypress Hill
12 Bring the Noise - Public Enemy
13 I Ain’t Goin’ Out Like That - Cypress Hill
14 Welcome to the Terrordome - Public Enemy
15 Sleep Now In The Fire - Rage Against the Machine
16 Cochise/She Watch Channel Zero -Audioslave /Public Enemy
17 The Ghost of Tom Joad - Rage Against the Machine (Bruce Springsteen Cover) - with Aaron Bruno (Awolnation)
18 Bullet In The Head - Rage Against the Machine
19 Tom Morello Guitar solo
20 Shut Em Down - Public Enemy
21 Know Your Enemy - Rage Against the Machine
22 The Partys Over - Prophets Of Rage
23 No Sleep Till Brooklyn/Fight the Power - Beastie Boys/Public Enemy
24 Bulls On Parade - Rage Against the Machine
25 Kick Out the Jams - Rage Against the Machine (MC5 Cover) - with Dave Grohl
26 Killing In The Name - Rage Against the Machine

Link:

Tu jest tak nasrane różnych różności, że nie wiem czy to w ogóle jest do strawienia na żywo hehe.

Jest lepiej.

Najnowszy kawałek:

Niby spoko(lubię ratm, chucka D i B-Real jest/był jedym z moich ulubionych mc) ale nadal po kilkunastu odsłuchaniach ep i pełniaka POR wolę Powerflo;)

1 Like

Z byłym wokalistą Gallowes:

1 Like