Rapcore

Witam osttanio spodobal mi sie ten typ , mozecie cos polecic?

Tylko nie w stylu Throwdown - Baby Got Back z hardcore goes rap a raczej jak E - Town Concrete - The World Is Yours z tejze plyty jezeli wiecie o co mi chodzi. Slipknotowanie mnie nie interesuje XD

FURIOUS STYLES :exclamation:

stuck mojo

danny diablo

vietnom

stare frontside

si, ale tylko wczesne plyty - pozniej to juz niu wejv crossover. “pigwalk” w sumie do tej pory daje radę

son of skam se sprawdz jak nie kumasz - dream team z NY, podstawa jak dla mnie. w skladzie między innymi Freddy (madball) i Lu (subzero)

e-town c. jakos nigdy mnie nie jaralo, moze dlatego, ze sa zwyczajnie slabi na tle innych bandow z NJ. bardziej polecam boxcutter. swego czasu sobie często “pitbull ways” jezdzil na glosniku

Deez Nuts - Rep Your Hood
Anthony Martini - Official Bootlegs… Vol. 1

Full Court Press

Byl kiedys temat o nich

[quote=“ColdAsLife”]Full Court Press

Byl kiedys temat o nich[/quote]

A to akurat było dobre !

dog eat dog

FAHRENHEIT 451 tez troche smierdzi rapcorem

Rage Against The Machine

Hazen Street, aczkolwiek bardzo lajtowe i mdłe. Chyba lepiej wyszło takim Lordz of Brooklyn wzięcie się za gitary niż im za rap hehe Najlepszy teledysk “Fool The World” i zwara z chłopakami z rewiru :laughing:

body count ! 8)

myspace.com/razorbladehandgrenade

[forum.hcxp.co/viewtopic.php … razorblade](RazorBlade HandGrenade = punk + core + rap

SubHoodz

boxcutter brzmialby dobrze gdyby nie rapowanie jak jakis eminem hehe

ktoś pamięta 3RD STRIKE?

ich “Lost Angel” z 2001 r. to całkiem niezła płytka a wokal chyba sporo siedział za gangsterkę

http://www.musicchannel.cc/images/155854,bild,0,0,284.jpg

:exclamation: