RazorBlade HandGrenade = punk + core + rap

Bardzo dobra rzecz. Udane, moim zdaniem, połączenie 3 stylów muzy. Teksty też niczego sobie. Na plus należy zaliczyć także fakt, że kawałki są krótkie i na temat.

myspace.com/razorbladehandgrenade

I’m always fucked up
You only get cut
You’ll just get skinned and stuffed

Influences: Bad Brains, Suicidal Tendencies, Warzone, The Clash, Augustus Pablo, The Ejected, WuTang Clan, Circle Jerks, Sex Pistols, Body Count, Duane Peters, No Redeeming Social Value, GBH, Social Distortion, King Tubby, Agnostic Front, Special Duties…

dobre!! idealnie tekstowo i muzycznie sie wpasowalo w moj dzisiejszy nastroj!

Na youtube jest sporo klipów z nimi: youtube.com/results?search_query … arch_type=

BBQ dla 10 osób rządzi.

youtube.com/watch?v=pCq6VL_Y … re=related > Nie ma to jak pogo 1 na 2 = 3!!! Kapela petara!!! Ktoś ma ich płytę?

Elegancka płyta. W sam raz na lato.

dobry band. posłuchał bym całej płyty.
ich nagrania wyszły w pl na składance new york new breed wydanej przez burning chords.

fajne!

chętnie bym się zapoznał z tym albumem. jeśli ktoś ma to proszę o priv :wink:

:unamused: dołączam się do prośby kolegów [priv]

To ja tez poprosze :wink:

całkiem niezłe, płyta wchodzi bez popity http://files.osobie.pl/photos/2/20074/500_500/2p7v.gif

Mi tez! 8)

Bardzo przyjemny album! na wakacje idealny 8)

znakomite

przyjemne…

mam tak samo jak kolega 8)

Nawet fajne. Dodałbym, że słyszę czasem emo-core’owe motywy na gitarach czy w sposobie śpiewania co dodaje pewnej niepowtarzalnej orginalności jeśli chodzi o takie granie.

G.O.G (God’s Own Gangsta) I exorcize the demons that are alive inside of you I’ve died and rised Sent back from a higher force Fought in hell’s fire with just a cross So I can’t lose or get lost In your deathtrap Reborn a thousand times You kill me, Imma repay the debt back It’s God’s own gangstas Respect that Or I’ll slam your shit And we bang harder than UFC championships With a grip on my shit and the clip that I got from God To cause tragic a small fully automatic If you try to wreak havoc…

Dobre gówno!

youtube.com/watch?v=tCDPuSjlyUY