Red Death [USA]

Kiedy koncert w 3M? :smiley:

[quote=“beszambelan”]

Kiedy koncert w 3M? :smiley:[/quote]

Info w odpowiednim czasie. :smiley:

Chuja tam dobre.

BARDZO DOBRE!
Choć nie tak zajebiste jak Sectarian Violence.

[quote=“beszambelan”]

Kiedy koncert w 3M? :smiley:[/quote]

10 lub 11 lipca 2015. :wink:

:arrow_right: facebook.com/events/1457148494545022/

[quote=“Królik”]

Kiedy koncert w 3M? :smiley:

10 lub 11 lipca 2015. :wink:

:arrow_right: facebook.com/events/1457148494545022/[/quote]

gravemistakerecords.bandcamp.co … t-exile-lp

Nowy numer. Ta LP to będzie kosa coś czuję!!

edit: link poprawiony

Red Death “Permanent Exile” LP full stream

noisey.vice.com/blog/red-death-permanent-exile

Kosa!

Kolejna kozacka produkcja, nie mam pytań.

troche zaspalem z tym zespolem,demowka jest swietna te sikuny jak i PowetTrip chyba najlepiej oddali duch CM z tego calego zasypu co kiedys i jak moze teraz jest/byl tych wszytkich kulejacych na mile euro wanna be CMagsow,nowe nagrania z plyty sa mocarne ,choc chyba nie przeskoczyli demowki.

Będę ściągał ten LP do distro, przy okazji pewnie też singla, a jakby ktoś chciał to mogę i parę egz. CD - z tym, że CD wyłącznie na zamówienie, cena 35 zł, jak ktoś chce, niechaj pisze, zamówienie zrobię jakoś po niedzieli. Acha, płyty będą dopiero za 2-3 miesiące, więc jak komuś czekanie nie pasi, to dziękuję. Cen LP i EP na razie nie podam, na bank będą dość wysokie (obstawiam LP ok. 65 i 7" 20-25), jak to w wypadku winyli ze Stanów, cen poczty za bardzo nie przeskoczysz…
Jak ktoś chce jakieś inne płyty wydane przez Grave Mistake, to też może pisać, być może się uda.

Odświeżam bo obecnie grają tak, aż się zastanawiałem czy to ten sam zespół ale trasa poniżej upewniła mnie, że to oni.

CRO-MAGS “Best Wishes 30th Anniversary Tour” + Special Guests: RED DEATH: 27.09.2019 Essen (Germany) - Turock 28.09.2019 Limburg (Belgium) - Hardcore Fest 29.09.2019 London (UK) - Underworld 30.09.2019 Paris (France) - Gibus 01.10.2019 Stuttgart (Germany) - Keller Klub 02.10.2019 Prague (Czech Republic) - Futurum 03.10.2019 Budapest (Hungary) - Dürer Kert 04.10.2019 Graz (Austria) - Explosiv 05.10.2019 Leipzig (Germany) - Naumanns 06.10.2019 Berlin (Germany) - Musik & Frieden

1 Like

Jest i klip.

Nigdy wczesniej ich nie slyszalem, ale ich logo zawsze wydawalo mi sie takie niezdecydowane. A teraz slysze i faktycznie jest to kryptometal. W dodatku kwadratowy jak trzecioligowy niemiecki thrash z przelomu 80/90. Podsumowujac - plusy dla gitarzysty za koszulke Dark Angel, minusy za brak takej furii we wlasnej tworczosci :wink:

3 Likes

Poprzednie płyty były całkiem ok, ale ten kawałek to totalna padaka, podobie jak wideo…

1 Like

Jestem jednak trochę bardziej im przychylny i poczekam na całość. Bardziej też słyszę tu wpływy thrash/crossover zza wielkiej wody niż z Europy. Klip wydaje mi się, że z założenia miał być taki kiczowaty.

całość :sunglasses:

https://music.youtube.com/watch?v=aBUUaYFmJYk&list=OLAK5uy_m6Btib53uibgcIREdGuxQiDjHzs6Q7OlY

1 Like

Kolejny klip.

Płyta w kategorii: grupa rekonstrukcyjna thrash/crossover, broni się całkiem dobrze. Rzecz raczej dla koneserów takiego grania.