Reklama społeczna

dla mnie to wygląda na akcję typu:

słuchajcie, jest do wyciągnięcia sianko. i zrobili taka akcje właśnie.
słabe. wątpię żeby do kogokolwiek dotarła ta akcja.

dzieciaki do których jest skierowania raczej będą z niej robić bekę w internetach.

8:08 “dość tego” wygrywa :laughing:

[quote=“da-ef”]dla mnie to wygląda na akcję typu:

słuchajcie, jest do wyciągnięcia sianko. i zrobili taka akcje właśnie.
słabe. wątpię żeby do kogokolwiek dotarła ta akcja.

dzieciaki do których jest skierowania raczej będą z niej robić bekę w internetach.[/quote]

nie przepadam za sokołem, ale nie wydaje mi się, żeby chapał hajs z tego. kolo jest z rocznika (ja sam z niewiele młodszego) gdzie podwórka były zajebane dzieciakami. to co teraz się dzieje jest po prostu smutne, czy to przez neta, dragi itp. na podwórkach nie ma dzieciaków

ja myślę, że dotrze do wielu. nawet nie chodzi o tego Sokoła, ale fakt, że tracimy tyle czasu na newsy i komentarze z dupy.
niby banał, a może zaświta coś.

może trafi do niektórych i przestaną pisać pierdoły na forum.

Tutaj postawili teze, ze to przez net. Obserwujac jednak to jak zmienial sie stosunek do internetu i jak on sam ewoluowal przez lata calkiem inaczej bym obstawial przyczyny. Ciezar bardziej widzialbym w tym ze internet przeniosl sie do przenosnych telefonow czy laptopow, ktore kiedy “wchodzily” do użytku z zalozenia (na poczatku) sluzyly glownie do pracy w ktorej czlowiek musi sie czesto przemieszczac. O ile laptop kupowany jest troche pozniej to przeciez sami rodzice “zadbali” zeby kazde dziecko juz od podstawowki przywiazac do tel. kom. Stad tez sie biora filmiki na roznych portalach i potrzeba uczestnictwa w “spolecznosci” pokreconych. Przeciez to nie przypadek, że mowi sie o pochylonym pokoleniu (nawet jak wychodzi z domu to z glowa pochylona nad ekranem) .
A co do ukierunkowania przekazu to przede wszystkim powinien on dotrzeć do ludzi, których dzieci wkrótce wejda w wiek o ktorym jest mowa. Szczytem swiata jakiego byłem świadkiem w tym roku była matka albo inna ciotka z dzieciakiem w parku na ławce. Dziecko chcialo sie pobawic, polazic cos zobaczyc a kobieta zmuszala je do ogladania zdjec, obrazkow na telefonie. Inna opiekunka wciskala dziecku jakies durne gierki od ktorej dzieciak robil sie jeszcze bardziej roztrzesiony.
Osoba 20 letnia, ktorej okolo polowa zycia przebiegła “na zalogowaniu” nawet na plazy czy w lesie bedzie wpatrywać się w smartfona albo w laptopa i chyba tylko ktos komu Sokol imponuje zainteresuje sie tematem. Dla innych przekaz o wylogowaniu bedzie już malo istotny. Bardziej zadziala zmiana otoczenia i towarzystwa, ale i tak wedlug mnie istotne jest oddzialywanie zawczasu na nieswiadomych rodzicow.

Kilka perełek z antypirackiej kampanii “zostań kapusiem”

youtube.com/watch?feature=p … 5NotFA1d08

youtube.com/watch?v=yg6p8Bd2cz4

youtube.com/watch?v=dqiKqWF8If4

oczywiście pisząc o hajsach nie pisałem o sokole tylko o tej ekipie która zrobiła ten filmik

[quote=“Paul Fenech”]Kilka perełek z antypirackiej kampanii “zostań kapusiem”

youtube.com/watch?v=dqiKqWF8If4[/quote]

co to kurwa jest? :open_mouth: :laughing:

Jakkolwiek nie popieram piractwa to też chciałbym wiedzieć co to za pokręcona kampania :open_mouth:
Jakaś prowokacja chyba :wink:

http://stgu.pl/wp-content/themes/mimbo2.2/images/beata_pofelska-.jpg

[quote=“Paul Fenech”]Kilka perełek z antypirackiej kampanii “zostań kapusiem”

youtube.com/watch?v=dqiKqWF8If4[/quote]

youtube.com/watch?v=ALZZx1xmAzg

Co o tym sądzicie? Łapy i fiut mi opadły…

youtube.com/watch?v=YrB9XLCAGnk

filmik przedstawiający kolejne dni z życia dziewczynki w ogarniętej wojną Wielkiej Brytanii, a nie w dalekiej od strefy komfortu zachodu Syrii. mocne i smutne: youtube.com/watch?v=RBQ-IoHfimQ

O matko.

youtube.com/watch?feature=p … 2JLd1c#t=0

[quote=“Long Dong Silver”]Co o tym sądzicie? Łapy i fiut mi opadły…

youtube.com/watch?v=YrB9XLCAGnk[/quote]

Hahahahaha, o kurwa. Gdzieś przy Tomaszu Majewskim wyłączyłem. Był papież i Adam Małysz?

Papież był :smiley:

Angole skoków nie znają to i Małysza nie było :wink:

kartkowka.fdn.pl/ moja krew!

Niestety smutna prawda w wielu domach. Jak coś źle to darcie japy i terror domowy a jak dobrze to tylko coś tam stękniete pod nosem, że “no ładnie, ładnie”. Chodzi o przemoc domową ale jakoś wzbudziło to we mnie refleksję, że w Polsce częściej i mocniej się dzieciaki karze za błędy niż propsuje za sukcesy. No chyba, że olimpiadę szkolną wygra to tak - sukces ale za małe kroczki do przodu to już raczej mało kiedy

muzyka.onet.pl/newsy/liroy-jako- … kich/7w6lc