Ściana Wschodnia#7 drukowana REEDYCJA!

W związku z tym, że dostaję dużo próśb o dodrukowanie archiwalnych/poprzednich numerów ściany wschodniej zine, postanowiłem zrobić reedycję. Na pierwszy rzut idzie numer SIÓDMY, który faktycznie ukazał się w połowie maja 2008 roku w ilości 80 egz., drukowany-xerowany i zszywany ręcznie przeze mnie.
Dzisiejsza reedycja zrobiona jest w profesjonalnej drukarni i tym samym zinek kosztuje 6,5 zł /wcześniej 6 zł/. Ilość stron oczywiście bez zmian (52 strony), format również. Treści w środku pisma bez korekt.
To proste, jeśli wcześniej nie miałeś okazji nabyć #7 - to masz szanse już teraz :slight_smile:
Jesli nie satysfakcjonuje Cie xero, Twoj egz. zniszczyl juz się - masz szanse nabyc zinka drukowanego :slight_smile:

Ściana Wschodnia#7
(a4, 52 strony, druk)
[maj 2008]

• 13 lat 13 minut * Antideutsche Antifa - kontrowersyjni… * Flash Mob * Mass-media * Co się stało z naszą klasą? * Na rowerze wzdłuż ściany wschodniej * Manifest antyklasowy (nasza-klasa.pl) * Relacje międzyludzkie w serwisach Web 2 * Grafika * Komiksy * Kolumny autorów pisma * Opowiadanie ‘W strone płaczu (part 1)’ * POZAMIATANE - plakat * Przepisy wegetariańskie * Recenzje koncertów * Wiersze włodawskiej grupy poetyckiej ‘BLACK ANGEL’ * BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ… WSZYSTKIM * DISKODIKTATOR * EDYTA BYSTROŃ ‘MEI’ * FAUST AGAIN * JARMARK EUROPA * MASS KOTKI * NER-W * PANDEMIA SISTEMA * POGOTOWIE SEKSUALNE * PUSSY 2 PUSSY *

cena: 6,5 zł + 2,2 kochana poczta
kontakt: pv lub uta83 @ tlen.pl

[size=150]www.myspace.com/scianawschodniazine
wschodniasciana.prv.pl[/size]

WYMIANA MILE WIDZIANA lub KUPNO W WIĘKSZEJ ILOŚCI

pierwsze zamowienia poszly :wink:

i HOP :wink: na pierwszą stronę!

mam jeszcze kilkanaście sztuk, chętni na WYMIANKĘ lub KUPNO niechaj piszą na PW lub na adres redakcji: u t a 8 3 @ o 2 . p l

wymienię zine za winyle, kasety, naszywy, CDki itp.

rowniez mam jeszcze z 6 szt. :laughing: