Sepultura - Quadra [2020]

http://metaldb.vel.pl/images/covers/1844.jpg

myspace.com/sepultura

plytka wyciekla i musze powiedziec , ze ma konkretny klimat . Nie spodziewalem sie , ze jeszcze dadza rade kiedykolwiek i to bez zadnego z kawalerow ; czuc mrok :wink: :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:

ich muzyki nie słyszałem całe wieki.
okładka tej nowej płyty wyraźnie nawiązuje do “beneath the remains”. podejrzewam, że jednak na tym podobieństwa się kończą.

[quote=“blizzard beast”]ich muzyki nie słyszałem całe wieki.
okładka tej nowej płyty wyraźnie nawiązuje do “beneath the remains”. podejrzewam, że jednak na tym podobieństwa się kończą.[/quote]

Mi bardziej ARISE przypomina :wink:

12 lut 2009 20:00
Mega Club Katowice, Silesia

1. trza się będzie wybrać…

Mi bardziej ARISE przypomina :wink:

Dokładnie.

Raz przesluchalem i moge powiedziec ze starsza plyta byla lepsza.

odgrzewam kotleta bo nadchodzący koncert skłonił mnie w końcu do sięgnięcia po ostatnią płytę i powiem,że robi robotę, ostatnie dwie płyty Soulfly to startu nie mają według mnie.

Gdzie Soulfly a gdzie nowa Sepultura :wink:

youtube.com/watch?v=_hUM2YH41jE nie z tej płyty ale uwielbiam to video :slight_smile:

a mnie właśnie jakoś mierzi takie towarzystwo Crowbar na tym gigu, czego bym się po sobie nie spodziewal jakis czas temu, nie wiem, przeslucham tego alexa i zobaczymy czy ciagle rzyg dla mnie, i tak prawdopodobnie urwe sepe zeby na pociag zdarzyc

do zoba, na Existence Is Punishment biała gorączka!

kurcze wchodzi mi ta plyta elegancko,

tak poza tematem troche to wydaje mi sie,ze gdyby Max zostal w Sepulturze to wszystkie ich kolejne plyty po Roots wygladalyby jak plyty Soulfly (co nie zmienia faktu,że bardzo lubie debiut Soulfly),

Sepultura - Kairos (2011)

1. Spectrum
  2. Kairos
  3. Relentless
  4. 2011
  5. Just One Fix (Ministry cover)
  6. Dialog
  7. Mask
  8. 1433
  9. Seethe
  10. Born Strong	 

11. Embrace the Storm	 

12. 5772

13. No One Will Stand 	 

14. Structure Violence (Azzes)	 

15. 4648

Nowa płyta, jakby kogoś interesowało. Ja sprawdziłem z ciekawości co tam teraz grają i nawet nie bolało za bardzo. Dodatkowo po ostatnim numerze cover The Prodigy “Firestarter” !

Zajebista płytka. Mi wchodzi Sepa w nowym wydaniu. Winyl elegancko wydany. A cover Firestarter faktycznie zajebisty!!!

youtube.com/watch?v=Hx-dTvWH8fY

Kajrooos , ta da da da daaaaaaa, Kajrooos ta da da da daaaaaaaaa

takie jest to mniej więcej. Ani złe, ani genialne.

Trochę słabe :neutral_face:

ale lipna okładka…

Niestety Sepultura to już tylko cień dawnej legendy - nowa płyta jest dla mnie średnia (Kaaaaairoooossss itd) - dla mnie przełomowa jest niedoceniana A-Lex…

Za około trzy tygodnie ukazuje się nowy album “Machine Messiah”.

Videoclip w klimacie “Neuromancera” :wink:
A tutaj drugi nowy song już bez fabuły:

2 Likes

Numer nazywa się “Isolation” i ma się znaleźć na nowym albumie “Quadra”:

1 Like

A okładka prezentuje się tak:
image

2 Likes