[ seriale animowane ]

znacie jakies seriale w stylu the simpsons, family guy albo american dad ?
za south park nie przepadam dlatego nie wymienilem… :slight_smile:

futurama

nie bedzie problemow z napisami do tego? bo nie chce sciagac wersji z lektorem

:exclamation:
lepsze od Simpsonów!
ja jestem osobiście fanem LupinIII, ale to jest specyficzna kreskówka ze specyficznym humorem :wink:
zawsze też uwielbiałem Kleszcza - The Tick 8)
no i Beavis&Butthead :smiley:

edit

napisy do Futuramy na pewno gdzieś znajdziesz :wink:

kozak nad kozaki to drawn together ( po polsku - przerysowani ) , tylko nie ogladajcie z lektorem , bo padaka

widze ze sporo tego jest , czlowiek sie nie ruszy sprzed monitora hehe :slight_smile:

co do simpsonow to pomysly sie juz dawno wyczerpaly, sezon 18 jest tragiczny, teraz koncze 19 i tez biedny chociaz sa lepsze momenty…

kojarzy ktos Maxxx i njalepszy serial animowany: The Oddities: The Head!!!

Family Guy rzadzi :smiley:

family guy cudo ale i american dad dobrze kopie tylek, taki tata z cia to moze doprowadzic do furii :slight_smile:

a Spongeboba ktoś oglądał? dla mnie jedna z fajniejszych kreskówek

Jeżeli masz NAPI, to nie będzie problemów.

a czy przy okazji tego tematu mógłby mi ktoś wytłumaczyć fenomen takiego ścierwa jak “Wałtcy móch”?

produkcje z adult swim!

wyjdź :smiley:

[quote=“unai”]

wyjdź :smiley:[/quote]

WORD!
probowalme obejrzec ten syf i nie mam pojecia dlaczego ludzie sie tym zachwycaja, to nawte odrobine smieszne nie jest… do tego tytul do dupy

bylo juz o wlatcach na forum
i sie przeciwnicy ze zwolennikami starli
hehe
mnie tez wlatcy nie jaraja,dla mnie slaba produkcja

wole zdecydowanie

[quote=“youngblood”]widze ze sporo tego jest , czlowiek sie nie ruszy sprzed monitora hehe :slight_smile:

co do simpsonow to pomysly sie juz dawno wyczerpaly, sezon 18 jest tragiczny, teraz koncze 19 i tez biedny chociaz sa lepsze momenty…[/quote]

(cicha nadzieja we mnie tli…)

Masz może wszelkie sezony Simpnsonów???

ulubiony mój :smiley:

to

i to

[quote=“Raga”]

[quote=“youngblood”]widze ze sporo tego jest , czlowiek sie nie ruszy sprzed monitora hehe :slight_smile:

co do simpsonow to pomysly sie juz dawno wyczerpaly, sezon 18 jest tragiczny, teraz koncze 19 i tez biedny chociaz sa lepsze momenty…[/quote]

(cicha nadzieja we mnie tli…)

Masz może wszelkie sezony Simpnsonów???[/quote]

mam do 14 sezonu wlacznie, reszte ogladalem i kasowalem bo juz mnie nudzilo

[quote=“nervu$”]

wyjdź :smiley:

WORD!
probowalme obejrzec ten syf i nie mam pojecia dlaczego ludzie sie tym zachwycaja, to nawte odrobine smieszne nie jest… do tego tytul do dupy[/quote]