[ seriale ]

dzisiaj polecialy 3 pierwsze odcinki na komedy central. jaram sie. ktos jeszcze jest fanem? :slight_smile:

Mistrzowski serial.

Widziałem pierwszy sezon. Zajebisty! Chętnie obejrze drugi.

word.
Wczoraj luknąłem ósmy odcinek drugiej serii - i jest dobrze, serial ciągle trzyma zajebisty poziom. Obok “Entourage” obecnie chyba najlepszy tasiemiec (bo “The Office” ostatnio trochę obniżyło loty, takie moje odczucie)

nie ogladalam tego jeszcze tego ale pewnie zostane fanka. przez ostatni tydzien moje zycie kreci sie wokol TV i YouTube :unamused:

muszę obejrzeć kiedyś

nie wiem o co cho ziom

Z ‘sezonowych’ seriali to mi podszedł jedynie dexter, monk i six feet under.

dextera widzialem jeen odcinek w tv. jakis taki pogmatwany i malowciagajacy byl. kalifornikejszyn przynajmniej jest zabawny :slight_smile:

duchovny to mistrz!

Obejżyj 2 sezony a nie 1 odcinek to zobaczysz czy mało wciagający :smiley:

jestem fanem, oglądam każdy odcinek

serial zajebisty

no wlaśnie miałem zakładac wątek o Dexterze
niechcący obejrzałem z dwa trzy odcinki w tv przed snem i byłem w szoku kurwa dla czego ja tego nie widziałem/oglądam,
mi akurat te odcinki rozjebały czache klimatem, humorem i w ogóle przedstawieniem głownego bohatera
załatwiłem 2 sezony, teraz jeszcze czas musze ukraść…

sry za oftop

no ostatnio pojawilo sie pare ciekawych seriali…
Californication jest dobre, oprocz tego polecalbym Dextera, Six Feet Under oraz Weeds.

ja jestem przyjebany na punkcie seriali

no 1 to 24, chociaz 5 i 6 sezon sa juz troszke slabsze

battlestar gallactica jest calkiem fajnie wkrecajacym hard sf, tez polecam

oprocz tego przymierzam sie do stargate i stargate atlantis,tylko musze skompletowac seozny zanim zaczne ogladac, w sumie 16,a mam dopiero 3:)

Terminator-kroniki sary connor mnie pozytywnei rozczarowaly, daje rade, pozatym gra tam brian austin green z beverly hills 90210,hehe

wczoraj obadalem Fringe, i mimo ze serial jest mocno krytykowany to mi podszedl. Czuc klimat Millenium i x files

A califonication nie mam skad sobie zalatwic,nad czym ubolewam,bo wydaje sie byc fajnym serialem. Jesli tylko dam rade dotrzec to obadam

ps. Southpark ma sie skonczyc po 12 sezonie,czyli w tym roku

[quote=“consumed by your poison”]
ps. Southpark ma sie skonczyc po 12 sezonie,czyli w tym roku[/quote]

żyje nadzieją że to tylko podpucha :angry:

“Californication” swego czasu leciało na ejdżbijoł, jeden z najbardziej interesujących seriali, zdecydowanie.
“Chłopaki z baraków” to jest mistrz :exclamation:

[size=200]the shield [/size]- najlepszy policyjny serial jaki oglądałem. chyba serial w ogóle. 7 sezonów zajebiście dynamicznej i pomysłowej akcji. jeden główny wątek i w każdym odcinku jakieś poboczne, które się bardzo dobrze uzupełniają.
świetnie zagrane, a fabuła wciąga na maxa.

sam jestem fanem i polecam!

Ale z drugiej strony TVN spierdolił dextera polskim lektorem. Jeżeli ktoś chce to na każdym jednym torrencie można znaleźć 2 sezony.