[ seriale ]

Ktoś to oglądał ??

Romper Stomper is an Australian television series sequel to the 1992 film Romper Stomper movie and and set 25 years after the events in the film. The six-part series follows a new generation of far-right activists and their anti-fascist counterparts, with the story focusing on a fictional far-right group led by Blake Farrand known as Patriot Blue.

w pierwszej chwili myślałem ze to jakiś serial o Popku

Wrócili Wikingowie i jest jak zawsze, czyli dobrze.

Właśnie oglądam finał Fortitude. Nic z tego już nie rozumiem, ale te ostatnie odcinki (3 sezon to w sumie mini-sezon) to jest niezłe chore gówno. Sperma, limfa, krew i wymiociny.

Ray Donovan ma problemy, ale na pewno z nich się wyplącze. Go Ray!

Travellers - SF z podróżą w czasie jako główny motyw. Napisany przez twórcę SG-1/Atlantis/Universe, bardzo dobry.

The Sinner - thriller, sezon drugi opowiada historię chłopca mordercy i jego sekty. Mocno wciąga, postać głównego bohatera sprawia wrażenie jakby już za chwilę miał ze sobą skończyć (trochę takie Millennium Cartera bez elementów paranormalnych).

Romper Stomper - fajne to, z odcinka na odcinek coraz więcej nawiązań do starego filmu.
Fortitude - ale ktoś głową przyp’’'dolił. Tam już w ogóle nie wiadomo o co chodzi, wszystko jest tak głupie, że bardziej bawi zamiast straszyć.
Ray Donovan - no lubię, oglądam dalej, ale już też bez przekonania. Może to już jest dobry moment, żeby zamknąć ten serial, chyba z braku pomysłu zaczynają być takie same te sezony.
Wikingowie - w sumie ok, ale finał jakiś taki niefinałowy, nic ciekawego się nie stało.

Najfajniejsze w tym roku były dla mnie Ślepnąc, Ostre przedmioty, Opowieść podręcznej - wiadomo, i ostatnio Pachnidło.

Nie wiem kiedy będą powtarzać ale warto.

Wczoraj ruszył drugi sezon, dziś od 22:10 powtórka obu odcinków.

Drugi sezon Counterpart świetny.

Serial o “współpracy” naszej Ziemi z Ziemią alternatywną to cholernie dobry serial szpiegowski.

Zgadza się, ale ja czasami gubię się która Ziemia jest która :confused:

DC zrobiło pierwszy naprawdę dobry serial. Bardziej w klimacie ‘Legion’ niż “Supergirl”. Mi się trochę jeszcze kojarzy z “Holistyczna agencją detektywistyczna Dirka Gently’ego”. Mowa o Titans. Jedyny minus ( po 4 odc. ) to kilka efektów specjalnych. Jest brutalny, Robin rzuca gwiazdką w oko, dziwny czasem, mroczny. To nie jest arcydzieło ale pewne spotkania czy sceny mi sprawiły przyjemność. Postać Starfire świetna. Akcja wartka. Wiadomo tego komiksowego szajsu jest sporo ale ten ma coś w sobie

Ciekawe co z tego wyjdzie…

Derry Girls ( czy jak kto woli Londonderry ). Całkiem fajna ciekawostka, krótki, komediowy serial dziejący się na początku lat 90, w katolickiej części miasta w Irlandii Północnej. O młodych dziewczynach i jednym chłopaku, Angliku, który chodzi z nimi do żeńskiej szkoły bo w tej dla chłopców by go zajebali. Wiem, że to brzmi śmiesznie ale akcent jest jednym a atutów. Postacie sympatyczne, polityka, realia konfliktu religijnego - te słynne parady Oranżystów, daje unikalną rzecz. Ale nie dla każdego. The Undertones byli stamtąd, kilka riffów można usłyszeć…

Anulowano Counterpart, a tak dobrze się rozkręcał pod koniec drugiego sezonu :confused:

Ktoś już widział? Warto?

image

Dogs of Berlin , Niemcy, serial, Netfilx, polecam.

No w końcu.

Ozark, dwa sezony, Netfilx, podoba się.
OK, coś więcej…kreatywny księgowy dzięki oszustowi/wspólnikowi zostaje inwestorem/pralnią pieniędzy dla narcos. Inwestorem na amerykańskim zadupiu, a oczekiwania pracodawcy wysokie+ czasu niewiele …

Ale może piszcie coś więcej, a nie tylko okładka i “jest git” :slight_smile:

Jak ktoś lubi te wszystkie mnożące się komiksowe seriale, to teraz jeden bardziej w formie pastiszu: