Sktc

SKTC istnieje i ma się coraz lepiej www.sktc.pl

płyta “pochodnia” była naprawdę zajebista :smiling_imp: wałkowałem ją namiętnie razem z krążkiem inkwizycji.
niestety pozostałe i obecne nagrania to już inna bajka…bynajmniej nie moja…

z “tamtego okresu” bielsko biała 89

z “tamtego okresu” bielsko biała 89

ostatnio wydana plyta mi sie nie podoba, ale ten material, ktory teraz nagrali w serakosie to jest niezly czad! mam nadzieje, ze wydadza to jeszcze w tym roku.

Pochodnia byla calkiem niezla. Ciekawym tej nowej plyty

Hej a skąd masz takie fajnie zdjęcia???Kurcze kiedy to było!!!

Kurde!Ale foty fajne!!! dawaj jeszcze coś!:slight_smile: … a ten numer z tej stronki to strasznie ma brzmienie jakoś poprzekręcane… średnio mi sie podoba!

demo demo i tylko demo za texty za grafe,no i za wykorwista muze!!!pamientam jak mialem wysokie oczekiwania po demowce, wobec Pochodni,i sie deko zawiodlem-caly potencjal stracili- na tym krazku,ktory wypadl dosc baldo porownojac piekielne dzikie,szorskie i ostre demo ,w tatmtym okresie jak dla mnie jedna z najlepszych hc/crossover kapel.

Och karol.

tak jak pisałem foty są z bielska białej 89 .grały wtedy jeszcze HCP ,UOM ,SILENCE RIPPER .
z fot SKTC mam jeszcze tylko to :

[quote=“piotr”]z “tamtego okresu” bielsko biała 89

ludzie z bielska - rozpoznajeie na tym zdjeciu plewe?! :smiley::D:D nic sie chlopak nie zmienil :slight_smile:

Zajebiste foty!

Demo było git, acz miałem przegrane z kopii kopii kopii kopii, więc jakość było chujowa jak nieszczęście. “Pochodnia” mi się bardzo podobało, chociaż to była nierówna płyta bardzo - kilka kawałków (z pierwszej strony zwłaszcza) miażdżyło. To był dla mnie tak bardzo zmetalizowany HC jak tylko mógł być - ciężar, solówki etc. Fajna też była okładka, narysowana przez dyżurnego wtedy Prosiaka (fajny też był merch “Och Karol” - JP II z zębami wampira). Niefajne były jakieś ballado-smęty w stylu Rezerwat/Perfect/OZ, acz nie psuły ogólnego dobre wrażenia tej hordy. Prawie ich zobaczyłem w Ostrowcu - nie dojechali na planowany gig z trzema hordami ze Szwecji, bo się pogubili po drodze i część dojechała, część nie etc. Słyszałem, że z oryginalnego składu nikt nie został, prawda to?
Tak sobie po raz kolejny uświadomiłem, że polska scena crossover i pokrewna była naprawdę fajna.
Ma ktoś jakieś videosy z tamtego okresu?

[quote=“Pat_of_Resistance”]Zajebiste foty!

Demo było git, acz miałem przegrane z kopii kopii kopii kopii, więc jakość było chujowa jak nieszczęście. “Pochodnia” mi się bardzo podobało, chociaż to była nierówna płyta bardzo - kilka kawałków (z pierwszej strony zwłaszcza) miażdżyło. To był dla mnie tak bardzo zmetalizowany HC jak tylko mógł być - ciężar, solówki etc. Fajna też była okładka, narysowana przez dyżurnego wtedy Prosiaka (fajny też był merch “Och Karol” - JP II z zębami wampira). Niefajne były jakieś ballado-smęty w stylu Rezerwat/Perfect/OZ, acz nie psuły ogólnego dobre wrażenia tej hordy. Prawie ich zobaczyłem w Ostrowcu - nie dojechali na planowany gig z trzema hordami ze Szwecji, bo się pogubili po drodze i część dojechała, część nie etc. Słyszałem, że z oryginalnego składu nikt nie został, prawda to?
Tak sobie po raz kolejny uświadomiłem, że polska scena crossover i pokrewna była naprawdę fajna.
Ma ktoś jakieś videosy z tamtego okresu?[/quote]

Wprawdzie ze starego składu SKTC nikt nie pozostał a ostatnio wydana płytka (nagrana 4/5 lat temu) nie zabija to materiał tej czechowickiej formacji nagrany 2/3 tygodnie temu w Serakosie zapowiada się bardzo fajnie.
Wokalnie band obecnie wspiera Owski z nie mniej kultowej Gangreny.

Dla mnie zespół - inspiracja moich młodych lat.
Byłem i jestem niepoprawnym fanem.

Patryk zerknij na stronke SKTC:

sktc.pl/

Jest tam trochę starych fotek. Można sobie także wyrwać demko z sieci.

[quote=“Pat_of_Resistance”]Zajebiste foty!

Ma ktoś jakieś videosy z tamtego okresu?[/quote]

Wprawdzie ze starego składu SKTC nikt nie pozostał a ostatnio wydana płytka (nagrana 4/5 lat temu) nie zabija to materiał tej czechowickiej formacji nagrany 2/3 tygodnie temu w Serakosie zapowiada się bardzo fajnie.
Wokalnie band obecnie wspiera Owski z nie mniej kultowej Gangreny.

Dla mnie zespół - inspiracja moich młodych lat.
Byłem i jestem niepoprawnym fanem.

Patryk zerknij na stronke SKTC:

sktc.pl/

Jest tam trochę starych fotek. Można sobie także wyrwać demko z sieci.

tak to chyba był niezły gig, mówię chyba bo już niewiele z niego pamiętam, chociaż byliśmy se :slight_smile:. ty tam piotras byłeś z nami??

na tym zdjęciu, drugi na prawo od tulipana (voc), wiktor skok (jude), a trzeci niejaki “pędzel” z wodzisławia - jeden z ówczesnych organizatorów koncertów (czyli “rozdający karty” )

kurwa to juz 18 lat :slight_smile:

[quote=“matoł”]a trzeci niejaki “pędzel” z wodzisławia - jeden z ówczesnych organizatorów koncertów (czyli “rozdający karty” )

kurwa to juz 18 lat :slight_smile:[/quote]

Kurwa faktycznie Pędzel!!!

ech wspomnień czar :slight_smile:

[quote=“matoł”]

tak to chyba był niezły gig, mówię chyba bo już niewiele z niego pamiętam, chociaż byliśmy se :slight_smile:. ty tam piotras byłeś z nami??

na tym zdjęciu, drugi na prawo od tulipana (voc), wiktor skok (jude), a trzeci niejaki “pędzel” z wodzisławia - jeden z ówczesnych organizatorów koncertów (czyli “rozdający karty” )

kurwa to juz 18 lat :slight_smile:[/quote]

tak kolego byłem tam z wami wtedy .może sobie przypomnisz wpadliśmy przed koncertem na chatę do tulipana .
jeżeli już zacząłem z fotami to zapodam cos jeszcze z tamtej imprezy :
HCP

UOM

SILENCE RIPPER

[quote=“grajek”]

ludzie z bielska - rozpoznajeie na tym zdjeciu plewe?! :smiley::D:D nic sie chlopak nie zmienil :slight_smile:[/quote]

Ty…Faktycznie wafel Plewa… :smiley: ! nie wiedziałem, że on ma taki staż pankowy! Dlatego tera taki cwaniak! :smiley: :smiley: :smiley:

no i Petar na basie, w pełnej krasie

[quote=“kali”]

[quote=“piotr”]
UOM

no i Petar na basie, w pełnej krasie[/quote]

“maly” Petar :wink:)))
A,co do SKTC podobnie jak z Wiwisekcja plyta rozczarowala :wink:)) mam nadzieje ,ze bedzie to teraz TWARDY RDZEN :wink: