Slapshot - Make America Hate Again [2018]

może już gdzieś na to wpadliście, a może nie, ja dopiero dzisiaj

As you’ve surely noticed, nothing’s been going on here lately. And it’s very much a reflection of what been going on with the band [and also perhaps the future of it]. Yes, the band is more or less over

co za paskudnie chujowy news, damn!

2010, two words, reunion tour

jak to spiewa pewien zespół :slight_smile:

szkoda, to był chyba jedyny chamski i prostacki hc zespół, który bardzo lubiłem.

jeden z pierwszych zespołów hc jakich zacząłem słuchać :confused:

mam do nich cholerny sentyment

lipa :confused: po cichu liczyłem na chociażby jakis jedyny gig w PL ale sie kurwa hehe przeliczyłem :angry:

Bardzo szanowalem ten band :confused: Pozostanie ogromny sentyment , takie plyty jak “Sudden Death Overtime” czy “Step On It/ Back On The Map” bardzo na mnie swego czau wplynely.

Oni juz grali w Polsce a dokladnie w Poznaniu bardzooo dawno temu. Supportowal ich wtedy Ignite. Ktos jeszcze pamieta ten gig :question:

Kurwala następny zacny band odchodzi. Jeszcze kilka rozpadów i trza się przerzucić na techno albo pogański blek metal.

[quote=“perrin”]

:?:[/quote]

heh to musiało być naprawde bardzo dawno bo niepamiętam , skleroza nie boli … :confused:

kaplica…

fuck…

nigdy nie przepadalem za Slapshotem :smiley:
who cast the first stone… :smiley:

ciulato, ale nie ma sie co oszukiwac - kolejnego back on the map to oni by juz raczej nie nagrali.

digital warfare złe było?:slight_smile:

bylo bardzo dobre

ale do step on it dalej brakowalo…

[quote=“VszwedoV”]nigdy nie przepadalem za Slapshotem :smiley:
[/quote]

mnie też jakoś nudził.

Wszystkie ich płytki, łącznie z ostatnim mini-cd to esencja hc (najsłabsze jak dla mnie blast furnace i unconsciousness ale obie troche w innym klimacie niż reszta). Nigdy nie spieprzyli sprawy jakimś kaprawym wydawnictwem. Prawdziwy old school hc, a nie jakieś połamańce czy wrzaski z piekieł.

mi zajebiscie podobal sie kawalek Relight the fire…fajniutko wokal zawodzil :wink:

…uuu no mówi sie trudno…za każdym razem jak słysze wejście na basie do '‘spirit of 81’'a potem wokal ‘‘history isnt honest(…)’’ to mam ciary…w sumie to zainteresowałem sie Slapshotem jak usłyszałem ‘‘step on it’’ skowerowane przez KILL YOUR IDOLS…

masz to? podziel sie :smiley: