Spermbirds - Go to Hell, Then Turn Left [2019]

myspace.com/spermbirds

po kiklu niusach zapowiadajacych nowy lp,fotach,videosach ze studia pojawily sie wkoncu nowe kawalki-petarda!

Nowe kawałki wymiatają !!! Piszę się na LP.:smiley:

‘nothing to prove’, ‘common thred’ to dla mnie ponadczasowe mistrzostwo świata
ciekawym - ma ktoś line dla smaku?

Niezłe - ale moim skromnym zdaniem nie umywają się do starych materiałów - nie ta energia i żywiołowość - no i bardziej mi odpowiadał wokal (teraz nabrał jakiejś takiej maniery…)
MY GOD RIDES A SKATEBOARD!!!

[quote=“Panicz”]'nothing to prove’, ‘common thred’ to dla mnie ponadczasowe mistrzostwo świata
ciekawym - ma ktoś line dla smaku?[/quote]

?

jakoś tak bez obsrywki,ale pewnie jak kupie longa to mi wejdzie :slight_smile: to może 2 Bad niech rekatywują…? :slight_smile:
tak czy inaczej - Spermbirds z 2 pierwszych płyt + “common thread” rozpierdala(ł).

Zapowiada sie dobra płyta :exclamation:

[quote=“dzordz busz”]jakoś tak bez obsrywki,ale pewnie jak kupie longa to mi wejdzie :slight_smile: to może 2 Bad niech rekatywują…? :slight_smile:
tak czy inaczej - Spermbirds z 2 pierwszych płyt + “common thread” rozpierdala(ł).[/quote]

“Eating glass” przesłuchane po laaaatach przerwy też rządzi!

“Set na example” to była bardzo dobra płyta, te nowe utwory wydają się “tylko” dobre:)

[quote=“xwechterx”]“Eating glass” przesłuchane po laaaatach przerwy też rządzi!

“Set na example” to była bardzo dobra płyta, te nowe utwory wydają się “tylko” dobre:)[/quote]

w zasadzie mam tak samo jak ty,dodałbym jeszcze “joe” na którym przynajmniej 3 kawałki to przehity! tylko Spermbirds bez Hollisa był kupą. zespół na którym się wychowałem,bez wątpliwości :wink:

[quote=“xwechterx”]“Eating glass” przesłuchane po laaaatach przerwy też rządzi!

[/quote]

Bardzo lubię, nigdy nie czaiłem zarzutów do tego krążka.
Z kolei 2BAD mogłoby dla mnie nie istnieć.

[quote=“Lembon”]

, ‘common thred’ to dla mnie ponadczasowe mistrzostwo świata

?[/quote]

Słusznie - Something To Prove :wink:

[quote=“Don*Pedro”]

, ‘common thred’ to dla mnie ponadczasowe mistrzostwo świata

?Słusznie - Something To Prove :wink:[/quote]

phi wieśniak,i pomyliłem się w tytule, bo Poison Idea ma taki kawałek, jestem głupi a Wy mądrzy ale dziękuje za bezinteresowną lekcje snobizmu

To Ty napisałeś nie ja. Każdy może się pomylić - po prostu skorygowałem błędny tytuł - nic więcej, więc wyluzuj…

ok ok ok, masz ciut racji :slight_smile: , takie wydawnictwo jeszcze wyszło
http://punkrockoi.com/wp-content/uploads/2010/06/116.jpg

ciagnąc wątek snobistyczny w tym temacie, miałem tą przyjemnośc zoabczyć kaplę na zywo, w pradze ('92?) i te wspaniałe pierwsze płyty na żywo były jak petarda w dupie; oczywiście bylo juz sporo polaków a pot lał się kropelkami w milionach

[quote=“grzester”]
Z kolei 2BAD mogłoby dla mnie nie istnieć.[/quote]

wyjdz!

tez tam byłem :smiling_imp:

[quote=“Lembon”]

[quote=“grzester”]
Z kolei 2BAD mogłoby dla mnie nie istnieć.[/quote]

wyjdz![/quote]

2x wyjdź!

[quote=“xwechterx”]

[quote=“dzordz busz”]jakoś tak bez obsrywki,ale pewnie jak kupie longa to mi wejdzie :slight_smile: to może 2 Bad niech rekatywują…? :slight_smile:
tak czy inaczej - Spermbirds z 2 pierwszych płyt + “common thread” rozpierdala(ł).[/quote]

“Eating glass” przesłuchane po laaaatach przerwy też rządzi!

“Set na example” to była bardzo dobra płyta, te nowe utwory wydają się “tylko” dobre:)[/quote]

tru

w 1 liceum kupilem kasete Spermbirds “Somethinmg to prove” od starego gliwickiego punkersa. To byl strzal w stówe. Słuchałem wtedy GYL, Hiatusa, Conflictu i Włochatego. Kurwa to byl cąłkiem inny punkrock, z prawdziwym wkurwionym przesłaniem.
Późniejsze płyty mam owszem i jakoś mnie nie jaraja tak bardzo, nie wiem. Melduje sie 1 na gigu ale nie mam ciśnienia na nowe płytę

[quote=“slawek”]

[quote=“Lembon”]

wyjdz!

2x wyjdź![/quote]

Co się czepiacie?Ma chłop rację, nudziarstwo i tyle.Za to Spermbirds to hohoho,a nowe numery też robią.