Spermbirds - Go to Hell, Then Turn Left [2019]

[quote=“slawek”]

[quote=“Lembon”]

wyjdz!

2x wyjdź![/quote]

3x wyjdź!
dałem ciała,że nie pojechałem na ich gig do Poznania.

gdyby matol sie nie opierdalal, byscie mieli aleganckie udzwiekowione widelo na jutubie :smiling_imp:

[quote=“Wieloryb”]

[quote=“slawek”]

2x wyjdź!
Co się czepiacie?Ma chłop rację, nudziarstwo i tyle.[/quote]

ty tez wyjdz!

ja tam lubie 2bad i steaknife-wsie twory Hollisa sa dla mnie rzadem,no ale rozumiem ze nie kazdemu moga podpasic lamance 2bad…co do nowej plyty z ms zapowiadalo sie dobrze-a moze to bylo moje zajaranie…wiec plyta jest fajna,ale do zajebistosci jest daleko,jest kilka kompozycji naprawde swietnych jak chocby tytolowy,niestety to za malo zeby dorwonac poprzednim hiciarskim pozycjom,kolejna rzecza to jakby chlopy zmiekli deko na starosc-coz ,szkoda- tak czy inaczej warto nabyc,wydanie placka jest naprawde ladne.

ta płyta jest ZAJEBISTA
nic więcej nie piszę, nie ma opcji - nie zawiedzie Was!

Nowe kawałki mogą byc tylko mogą byc dla mnie nie ten sam kop co ich stare rzeczy.

sorry ale bzdura i marudzenie :wink: , ja nie wiem czy to nie najlepsza płyta, równa, mocna inna niz stare, bez odtwarzania patentów. Ani “something…’ ani 'eating…” ani nawet coś pośrodku - nowoczesna konkretna punkowa płyta (dla nie chyba ROKU) - polecam, polecam a ty się Drzewo przegryź, ona będzie Ci się tylko bardziej podobała a nie mniej

Dobre ale na kolana nie kładzie…

Bardzo lubię, nigdy nie czaiłem zarzutów do tego krążka.
Z kolei 2BAD mogłoby dla mnie nie istnieć.[/quote]

Niestety mam takie samo zdanie. Lubię całość ich twórczości. Część bardziej, a część odrobinę mniej.

I to jest dopiero news - nowa płyta “Go to Hell, Then Turn Left” ukaże się we wrześniu w Rookie Records, choć to podobno mają być ich ostatnie nagrania.

2 Likes

Premiera dokladnie 13 wrzesnia. Tytulowy kawalek:

1 Like

Nowy kawalek Subhumans brzmi mi po amerykansku, a z kolei nowy od Subhumans jest jakis taki szwedzki :wink:

A okladka plyty prezentuje sie tak:

1 Like

Kolejna świetna okładka.

1 Like

Jak ja zobaczylem to pomyslalem to samo. W ich dyskografii chyba tylko okladka “Nothing Is Easy” jest watpliwej urody, no i moze “Joe” nie grzeszy jakims wyszukanym pomyslem :wink:

1 Like

Można nie oceniać po okładce, ale coś takiego w formacie winyla zdecydowanie się broni. Pozostaje poczekać na teksty i muzykę.

1 Like

Oba single zapowiadające ten album dają nadzieję, na to, że będzie dobrze, a może nawet bardzo dobrze.

Aż sobie wczoraj przypomniałem " Common Thread" i “Eating Glass” w ramach oczekiwania na ten nowy album.

Czy ja wiem czy okładka “Nothing Is Easy” jest taka zła? Ale fakt, że odstaje estetyką od reszty. Za to “Family Values” ma zdecydowanie trudniejszą i bardziej wymagającą urodę.

2 Likes

Za to “Family Values” ma zdecydowanie trudniejszą i bardziej wymagającą urodę.

:wink:
Slowem kazda okladka jest na swoj sposob charakterystyczna.

1 Like
1 Like

Fajny numer. Czuje sie prawie tak jakbym sluchal po raz pierwszy “Common Thread”, chociaz wokal jakby bardziej “brudny”.

1 Like

Wiosen przybylo to i chrypa wieksza :laughing:

2 Likes