[ stoner / sludge ]

Wstrzeliłem się w zły wątek na forum ?

Nowy numer Uncle Acid & the Deadbeats

noisey.vice.com/blog/uncle-acid- … -for-blood

:exclamation:

moze nie ten dzial ale jest nowy clip od Graveyard:
youtube.com/watch?v=HqVGfMcRNhY

w zyciu nie myslalem, ze bede kiedys sluchal blues rocka (choc jest tam tez psychodelia i stoner) ale ci goscie niszcza:

youtube.com/watch?v=eC6O4OlHE8Q
youtube.com/watch?v=Vc6boofkkM8
allthemwitches.bandcamp.com/

Moje odkrycie ostatnich tygodni:
GOZU

i ich rewelacyjna płyta- "Revival"

odsłuch:

Nówka sztuka od australijskich mistrzów gatunku.

Kurdebele, ale to jest “świeże”!

Było ?..

WASTED THEORY to zespół, który odkryłem niedawno a, który właśnie wydał swoją drugą płytę.

Klip:

Płyta:

DIUNA - The very best of the golden hits (he-he)

Zespół specyficzny, ale świetny przede wszystkim na żywo. Debiut to zajebista mieszanka stonera, noise i psychodelii, do tego polskie, lekko niepokojące teksty i naprawdę ciekawe kompozycje, polecam bardzo :wink:

Całość do odsłuchu:

Nowy RED SCALP wyborny! Do składu dobił saksofon, który robi niezły klimat w niektórych numerach. Polecam!

^W temacie przypomnę, że poprzedni album dostępny jest na kasecie (wybaczcie wciskanie reklamy).
rsz_1rsz_red_scalp

Cena: 30zł plus poczta, zamówienia: threemoonsrecords at gmail dot com
Więc obrazków na facebooku.

FU MANCHU + Alex Lifeson z RUSH w kawałku “Il Mostro Atomico” z nowej płyty “Clone of the Universe”:

Zapowiada się kozacki debiut.

Może nie do końca da się upchnąć w ten temat, bo więcej tu hard/prog/rocka i psychodelii, ale tak czy siak jest łącze z hc, ponieważ KINGNOMAD to band, w którym udziela się Johnny z PURUSAM:

Najlepsza płyta Kanadyjczyków z Montrealu. Krótko, zwięźle i na temat, tak jak powinno być. Czołówka sludge (wg nich samych slutch) jeśli nie najlepszy zespół obecnie, czekam na wiadomą odpowiedź z Luizjany.

klipy:

Nowy klip Szwedów:

Bardzo przyjemna płyta z dobrymi riffami.

klip: