Subzero [US]

Kurde nawet rozpad tego zespolu nie zmobilizowal mnie, zeby sprawdzic co oni w ogole graja. Na szczecie miszczu na swojego bloga wrzucil bezposredni link do videoclipu, i to wystarczylo dla takiego lenia jak ja. To video i cała piosenka są w chuj dobre! Reszta tez tak dobra?

Nie dobijaj :wink:

Raczej, ze tak - przynajmniej mnie robi.

o. w takim razie poczekam az kiedys zobacze jakis link do rapidshare czy czegos i sobie sciagne 8)

no mi sie tez spodobalo :exclamation:

klip jeden z lepszych hc klipow ;]

ja jebie. to forum jest zajebiste. tyle wam powiem hehehe. dzieki!

Ja pierdzielę, nie miałem pojęcia, że tyle lat cisnęli. The Suffering Of Man uwielbiam… Szkoda… :cry:

Kurwa mac,w chuj szkoda,czołówka NYHC!A oczekiwałem nowych nagran,trudno :frowning: Gratuluje chlopakom 20 lat na scenie!!!

Łooo kurwa! spacjalnie sie nimi nie interesowalem ale i tak wielka szkoda… tez cos slyszalem ze mieli grac u nas a tu nagle dupa! ech ale swoje przegrali dlatego gratulacje i szacuneczek za 20 lat jebaniny!

mnie nigdy ta kapela nie powalala, ale jednak szkoda, troche zrobili dla sceny :smiling_imp:

Wstyd sie przyznac ale kapele kojarze z nazwy ale nigdy jej nie slyszalem,ale i tak szkoda ze sie rozpada…

Jedna z moich ulubionych kapel, Lionhearted to jeden z tych kawałków który nucę sobie w myślach kiedy sprawy przybierają złowrogi obrót…

lionhearted jest jak lek

uwielbiam ten zespol tylko za pare utworow , cala tworczosc mi nie podchodzi , ale i tak szkoda ze zrobili tak malo i wiecej na dzien dzisiejszy nie stworza

facebook.com/event.php?eid=227226910662600

… tytuł trza wyedytować :wink:

To kiedy trasa po Europie? :slight_smile:

niezle!!

kiedy koncerty w Europie to mnie wali - kiedy w końcu w Polsce?
samo to że koles wciąz żyje to dobry news, że grają znowu -wiadomo :smiley:
(nowy materiał to juz by było coś :exclamation: )

Pulpet dzialaj dzialaj !!

jak ja bym chciał ich zobaczyć - nie mam pytań. równie bardzo co All Out War chyba