Subzero [US]

All Out War było kiedys w mega clubie w Katowicach chyba w 98 roku - zajebisty gig!
moze ma ktoś video z tego shitu??

na Europe przyjdzie też czas!

zajebisty news tym bardziej, ze Lou mial raka krtani i wydawalo sie, ze juz raczej nie ma mozliwosci powrotu na wokal. jeden z wazniejszych bandow sceny hc/metal i jeden z tych na ktorych koncert w pl najbardziej czekam

jak na tamte czasy/mozliwosci sklad byly przegiety (35 zika hehe) - szkoda, ze zostala po nich tylko pamiatkowa ulotka…

http://img829.imageshack.us/img829/9264/subx.jpg

świetny koncert ten powyżej, tez kurewsko żałowaliśmy, że Subzero wtedy nie zagrało

kapela miazga, dobrze że znowu grają

[quote=“mtl”]zajebisty news tym bardziej, ze Lou mial raka krtani i wydawalo sie, ze juz raczej nie ma mozliwosci powrotu na wokal. jeden z wazniejszych bandow sceny hc/metal i jeden z tych na ktorych koncert w pl najbardziej czekam

jak na tamte czasy/mozliwosci sklad byly przegiety (35 zika hehe) - szkoda, ze zostala po nich tylko pamiatkowa ulotka…

http://img829.imageshack.us/img829/9264/subx.jpg[/quote]

[size=150]**You make my day **[/size]

już te czasy nie powrócą kiedy imprezy SNM kosztowały 30 zł :wink:

a ja mialem zakaz wjazdu na nie hehehe

Może to będzie herezję, ale wolę “The suffering of man” 10 razy bardziej od “Hapiness…” (które i tak uważam za fajny album). Nie zapowiadało się kiedyś na to, ale obecnie to jeden z moich ulubionych albumów, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi wkurwienie i wysiłek fizyczny. Bardzo fajnie, że Lou skumał się w tamtych czasach z kolesiami z Ripping Corpse (tak, tak kapela Rutana) i Dim Mak - wyszło gęsto, silnie i na swój sposób pozytywnie. Wielki szacunek dla Lou, że podczas walki z chorobami nie stracił swoich racjonalnych poglądów i nie zachciało mu się potem machać różańcem czy innymi krzyżami w kawałkach.

Lekko!

Ale mimo wszystko więcej ładuję w siebie metalu niż twardego rdzenia, więc można mi wybaczyć :laughing:

Obie płyty zajebiste i przede wszystkim różniące się od siebie.

Możliwe, że lepiej byłoby wrzucić to do tematu post-punk/cold wave/itp., ale będzie tu :sunglasses: Lou i Rich z Subzero razem z Drew z Into Another i paru innymi gościami mają band BLACK IN MOURNING:

A Subzero ma zagrać latem w NY jeden okazjonalny koncert.

2 Likes

Jako, że mają i Bandcampa to w tamtym temacie go dodałem :wink:

1 Like

O proszę, to i się dowiem czegoś ciekawego z innego tematu :slightly_smiling_face:

1 Like

Podobno kombinują nad nowym materiałem i europejską trasą w przyszłym roku. W sensie Subzero kombinują :slightly_smiling_face:

1 Like