[ swans ]

muzyka.onet.pl/0,2109537,newsy.html

bez niej Swans to nie Swans

aczkolwiek nowy kawałek mi się podoba

otóż to, chyba taki powrót nie ma sensu, aczkolwiek live bym obadał

Swans rządzi,ale ten reunion to nie wiem…chyba już nie.

dokładnie, chociaż skoro są Gira i Westberg, to może nie będzie źle.

ja się bardziej boję w jaką stronę pójdą
a swoją drogą dla mnie najlepsze płyty łabędzi to te wczesne, jeszcze bez jarboe

wole swarms 8)

czyli co? pierwsze epka, czyli najlepsza rzecz jaką nagrali, to nie swans? :slight_smile:

Duże oczekiwania co do tego powrotu to na pewno.

[quote=“Napalm in the Morning”]

czyli co? pierwsze epka, czyli najlepsza rzecz jaką nagrali, to nie swans? :slight_smile:[/quote]

nie i chuj :laughing:

Chuja tam, debiutancka epka i dwa pierwsze albumy, nagrane jeszcze bez Jarboe, to absolutna rewelacja :smiling_imp: Płyty, które zabijają każdym dźwiękiem.
Ważne, że w składzie będzie Westberg, który grał w kapeli niemal od początku (choć na wspomnianej epce chyba jeszcze się nie pojawił).

Swans , fajnie ,ze ktoś mi o nich przypomiał już wyciągam vinyla ależ ja się tym jarałem.

kurwa nie :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face: :neutral_face:

SWANS ARE DEAD

[size=50]mimo to pewnie na koncert sie wybiore o ile zawitaja do wroc lub pragi[/size]

Masz Swans na winylu? Pozazdrościć. Które albumy?

[quote=“kaowiec”]
Masz Swans na winylu? Pozazdrościć. [/quote]

tak tak przyznaje single z $ na okladce prezentuja sie wybornie, children of god i feel good now z winyla rozpierdalaja

Eee, ja miałem na myśli wcześniejsze nagrania. Filth na ten przykład.

[quote]Zespół Swans nie tylko szykuje się do serii koncertów, lecz także wyda nowy album.
Pierwszy od 14 lat longplay zreaktywowanej formacji będzie nosił tytuł “My Father Will Guide Me a Rope Up to The Sky”. Premierę wyznaczono na 14 września. Na płycie gościnnie pojawią się perkusista R.E.M. - Bill Rieflin, gitarzysta Mercury Rev - Grasshopper oraz Devendra Banhart.[/quote]

[quote]Mamy nowy kawałek Swans. Utwór nosi tytuł “Eden Prison” i pokazuje, że nowe wcielenie formacji będzie głośne.

Kawałek zapowiada album “My Father Will Guide Me Up a Rope to the Sky”, który pierwotnie miał się ukazać 21 września, lecz jego premierę przeniesono na 5 października. Wydawcą jest oczywiście należąca do Michaela Giry wytwórnia Young God Records.

W składzie, oprócz Giry, znaleźli się: Norman Westberg, Christoph Hahn, Phil Puleo, Chris Pravdica (Flux Information Sciences/Services) i Thor Harris (Shearwater). Na płycie gościnnie wystąpią m.in. Devendra Banhart, Bill Rieflin oraz Grasshopper z Mercury Rev.

Oto tracklista:

1 No Words/No Thoughts
2 Reeling the Liars In
3 Jim
4 My Birth
5 You Fucking People Make Me Sick
6 Inside Madeline
7 Eden Prison
8 Little Mouth[/quote]

musicnews.pl/newsy,alternaty … ,2725.html

Dobry, transowy kawałek. Czekam na całość!

zajebisty kawałek,nie mogę się doczekać gigu w PL i płyty!

Są już znane jakieś szczegóły dotyczące koncertu we Wrocławiu?